Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Nadarzyn zaprasza do Tulipan Park Warszawa

2010-09-21
Nadarzyn zaprasza do Tulipan Park Warszawa

Redaktor: Hale w Tulipan Park Warszawa to ostatnia oferta Jartom. Nazwa parku brzmi intrygująco.
Agent Jartom : Hale o tej nazwie, rozlokowane po całej Polsce, są utożsamiane z bazą pod dynamiczny rozwój, pachną logistyczną różnorodnością i nowoczesnością.


Deweloperem jest firma Segro, jeden z liderów europejskiego rynku nieruchomości. Czy współpraca w zakresie wynajmu hal magazynowych wymagała od Jartom szczególnych zabiegów?
W Jartom do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie – każdy klient ma bowiem inne oczekiwania. W przypadku współpracy przy wynajmie magazynów z firmą o międzynarodowym zasięgu szczególnie ważne jest dobre przygotowanie od strony prawnej, pozwalające na sprawne poprowadzenie negocjacji.


Międzynarodowy deweloper przyciąga prężnie rozwijające się firmy. Czy lokalizacja w Nadarzynie pozwala na prowadzenie ogólnopolskiej działalności?
Gmina znajduje się blisko drogi krajowej nr 8 i nr 7 – czyni to Nadarzyn gminą strategiczna. O tym, że to położenie się sprawdza, świadczy rosnąca liczba lokalnych inwestycji w hale i magazyny. Pod tym względem jest to jedna z największych gmin w Polsce. Taka pozycja zobowiązuje chociażby do rozwoju infrastruktury.


Hala znajduje się na terenie Centrum Dystrybucyjnego. Firmy chętnie wybierają takie rozwiązanie? Jartom spodziewa się dużego zainteresowania?
Trzeba pamiętać, że Tulipan Park Warszawa jest obiektem w fazie budowy, a jednak większość hal została już wynajęta. Według doradców Jartom firmy ufają wszechstronności tego typu parków, które potrafią sprostać wymaganiom zarówno branży dystrybucyjnej jak i produkcyjnej. Rozwiązania, które w starszych halach są luksusem tutaj są standardem. Zapraszamy do Jartom, gdyż ta propozycja warta jest szybkiej reakcji ze strony klientów, przyszłych najemców.

Link do oferty omawianej w wywiadzie: Tulipan Park Warszawa,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt