Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Nowe hale magazynowe i produkcyjne powstaną w WSSE "INVEST-PARK"

2010-11-08
Nowe hale magazynowe i produkcyjne powstaną w WSSE "INVEST-PARK"


W październiku br. WSSE "INVEST-PARK" wydała 4 nowe zezwolenia inwestycyjne. Zezwolenia otrzymały firmy: TJX European Distribution Sp. z o.o., DINO KROTOSZYN Sp. z o.o., 3M Wrocław Sp. z o.o. oraz Artystyczna Odlewnia Metali ART-ODLEW Wiktor i Anna Halupczok S.C.
Firma TJX European Distribution Sp. z o.o. na terenie Podstrefy Wrocław utworzeniu centrum procesowego, gdzie będzie prowadzić działalność gospodarczą, polegającą m.in. na świadczeniu usług dystrybucji. Przedsiębiorca zagwarantował poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 71,3 mln zł oraz zatrudnienie co najmniej 900 osób.
Firma DINO KROTOSZYN Sp. z o.o. na terenie Podstrefy Krotoszyn stworzy m.in. centrum logistyczne. Przedsiębiorca zagwarantował zatrudnienie co najmniej 202 osób oraz poniesienie nakładów w wysokości minimum 53,3 mln zł.
Firma 3M Wrocław Sp. z o.o. na terenie Podstrefy Wrocław wybuduje hale produkcyjne. Zakład będzie produkować komponenty dla przemysłu elektronicznego (kleje na dyspersji wodnej, kleje strukturalne, taśmy, elementy złączne), środki czyszczące, ścierne i polerujące na bazie ceramicznej i włóknin, komponenty i żywice z udziałem nanomateriałów dla przemysłu lotniczego i siłowni wiatrowych oraz artykuły z tworzyw sztucznych i wyrobów biurowych. Koszt inwestycji to co najmniej 173,4 mln zł.
Natomiast Artystyczna Odlewnia Metali ART-ODLEW Wiktor i Anna Halupczok S.C. na nieruchomości na terenie Podstrefy Opole wybuduje zakład produkujący odlewy z metali.
Oferujemy hale i magazyny na terenach województw dolnośląskiego i opolskiego. Sprawdź naszą ofertę - Olga Wałkiewicz e-mail: owalkiewicz@jartom.pl lub telefonicznie 0-506 096 905.


, 2010-11-8


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt