Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Nowe hale powstaną na terenie Wałbrzyskiej SSE

2016-05-22
Nowe hale powstaną na terenie Wałbrzyskiej SSE


W maju br. trzy firmy otrzymały zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Wałbrzyskiej SSE "Invest-Park". W ramach inwestycji powstaną nowe hale produkcyjne.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ELEKTROS” sp. z o.o. sp. k. nabędzie nieruchomość (niezabudowaną) o łącznej powierzchni 0,9054 ha, położoną w województwie dolnośląskim, powiecie bolesławieckim, gminie m. Bolesławiec. Inwestor otrzymał zgodę na zakup oraz prowadzenie działalności gospodarczej na ww nieruchomości.
Z kolei Pebek sp. z o.o. otrzymała zgodę na nabycie nieruchomości o powierzchni prawie 1,6 ha położonej w Świdnicy (woj. dolnośląskie), objętej WSSE oraz prowadzenie działalności gospodarczej w podstrefie Świdnica.
Trzecie zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej otrzymała firma ECO RECYKLING sp. z o.o. ECO RECYKLING działalność gospodarczą będzie prowadzić w podstrefie Nysa.
Serwis Wałbrzyskiej SSE Invest-Park, 2016-5-17


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt