Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Nowe hale produkcyjne powstaną w Łódzkiej SSE

2013-06-04
Nowe hale produkcyjne powstaną w Łódzkiej SSE


Trzy firmy otrzymały zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Firma ASTI Sp. z o.o. w Przykonie wybuduje i wyposaży halę produkcyjną wraz z zapleczem socjalnym, magazynem oraz nowoczesnym laboratorium. ASTI zamierza wprowadzić na rynek szeroką gamę przypraw i mieszanek przyprawowych. Spółka zainwestuje na terenie strefy do końca 2016 roku co najmniej 1 mln zł.
Sonoco Poland - Packaging Services Sp. z o.o. wybuduje w podstrefie Kutno nowy zakład produkcji opakowań. Firma poniesie wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 17,4 mln zł (do 31 grudnia 2014 r.).
Z kolei HTL-Strefa S.A. zainwestuje na terenie ŁSSE, w Łęczycy, do 1 lipca 2016 r. co najmniej 3,4 mln EUR. W pierwszej fazie inwestycji spółka zwiększy moce produkcyjne, natomiast w fazie drugiej spółka planuje rozbudowę możliwości magazynowych, niezbędnych dla zarządzenia zwiększonym wolumenem produktowym. HTL-Strefa S.A. jest producentem nakłuwaczy bezpiecznych do użytku szpitalnego (posiada ponad 50% udziałów w globalnym rynku) oraz lancetów do użytku osobistego, a także igieł insulinowych wykorzystywanych w leczeniu cukrzycy.

Inwestuj na terenach Specjalnych Stref Ekonomicznych. Szczegółowe informacje uzyskasz od Kamili Braneckiej email:
kbranecka@jartom.pl lub telefonicznie 0-502 278 660

, 2013-5-28


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt