Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Otwarcie parku logistycznego koło Piotrkowa Trybunalskiego

2007-09-28
Otwarcie parku logistycznego koło Piotrkowa Trybunalskiego

27 września br. firma Europolis otworzyła pierwszy magazyn w parku logistycznym Poland Central, znajdującego się niepodal Piotrkowa Trybunalskiego - czytamy na stronie portalu gospodarczego spedycje.pl.
Pierwszy ukończony magazyn ma powierzchnię 43 tys. m2 i jest już o wynajęty w 25% przez firmę Rossmann Polska, która podpisała umowę najmu na 10 tys. m2 przestrzeni magazynowej oraz na 340 m2 przestrzeni biurowej. Obecnie budynek jest w trakcie odbiorów i ostatecznie będzie oddany do użytku po odbiorze przez nadzór budowlany. Firma Europolis wystąpiła już o pozwolenie na budowę dwóch kolejnych magazynów o powierzchni 55 tys. i 33 tys. m2. Budowa nowych hal powinna rozpocząć się do końca tego roku.
W 2014 roku, po ukończeniu całej inwestycji, park logistyczny Poland Central będzie dysponował 20 halami o łącznej powierzchni 500 tys. m². Wartość całej inwestycji wyniesie 172 mln euro.
Park logistyczny Poland Central znajduje się na działce o powierzchni 120 ha, która jest położona obok Piotrkowa Trybunalskiego, 47 km na południe od Łodzi i 137 km na południowy-zachód od Warszawy.

spedycje.pl, 2007-9-28


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt