Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

PLATAN PARK lokalizacja magazynów w centrum Warszawy

2010-09-08
PLATAN PARK lokalizacja magazynów w centrum Warszawy

Redaktor: Dzień dobry. Obiekt, przy którym się dzisiaj spotykamy, to właściwie centrum miasta?
Agent Jartom: Tak rzeczywiście. Mokotów a dokładnie dzielnica Służewiec Przemysłowy gdzie zlokalizowany jest Platan Park to chyba najbliżej centrum położone hale magazynowe w Warszawie.


Wydaje się, że taka lokalizacja ma ogromną przyszłość?
O, zapewne. Do niedawna na terenie Służewca Przemysłowego znajdowały się same fabryki i magazyny. Obecnie te stare, zniszczone zabudowania są wyburzane a na ich miejsce powstają biurowce i nowoczesne kompleksy magazynowo – logistyczne. Jednym z nich jest właśnie Platan Park. Jeśli dla najemcy bliskość centrum Warszawy jest ważna to w ofercie Jartom posiadamy także hale zlokalizowane blisko Centrum Warszawy, położone na Targówku Przemysłowym.

Tę doskonałą lokalizację na Mokotowie w Warszawie doceniło już wiele międzynarodowych koncernów, które umiejscowiły tutaj swoje centra logistyczno - magazynowe. Wnioskuję z tego, że miejsce to powoli staje się lokalizacją bardzo prestiżową?
Tak. Obecność fili dużych międzynarodowych korporacji zawsze jest magnesem dla tych mniejszych, które mogą się później szczycić, zresztą słusznie ich sąsiedztwem.

Ale przecież nie to tylko decyduje o wyborze tego miejsca.

O wyborze tego miejsca, jak już na początku Pan zauważył, decyduje w głównej mierze niesamowita bliskość centrum. Obiekt położony jest w sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych z doskonałym dostępem do środków transportu publicznego. Na dodatek, nieomal za płotem, znajduje się warszawskie lotnisko Okęcie.


Developer w tak doskonałej lokalizacji, z myślą o bardzo wymagających klientach, pokusił się zapewne o wybudowanie bardzo nowoczesnego obiektu?
Tak, Platan Park to bardzo nowoczesny obiekt magazynowo - biurowy, w którym lokale magazynowe i biurowe spełniają najwyższe standardy użytkowania i bezpieczeństwa. W hali możliwie jest magazynowanie, dystrybucja oraz logistyka. Do wynajęcia są magazyny wyposażone w doki. Przestronne biura znajdują się w biurowcu.


Wydaje się, że ten standard w połączeniu z doskonałą lokalizacja będzie miał odzwierciedlenie w cenie wynajmu powierzchni magazynowych?
Oczywiście, ceny zawsze są odzwierciedleniem tych dwóch czynników. Jednakże dzięki długoletniej współpracy Agencji Jartom z inwestorem, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny wynajmu.

Dziękuję za rozmowę.

,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt