Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Panattoni Park Ożarów: nowe umowy, nowe budynki

2010-07-20
Panattoni Park Ożarów: nowe umowy, nowe budynki

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych, podpisał dwie kolejne umowy na wynajem istniejącej powierzchni magazynowej w Panattoni Park Ożarów.Umowy zostały podpisane z firmami: Mercator Papier oraz Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
Firma Mercator Papier Sp. z o.o. powiększyła zajmowaną w Panattoni Park Ożarów powierzchnię o 2 600 m2 i łącznie zajmuje ponad 8 000 m2.
Firma Rhenus Data Office wynajmie w Panattoni Park Ożarów 1 370 m2, z czego 60 m2 zostanie przystosowanych przez dewelopera na potrzeby nowoczesnego biura. Pozostała powierzchnia magazynowa zostanie przystosowana na potrzeby nowoczesnego archiwum dokumentów.
Panattoni Park Ożarów znajduje się w Ożarowie Mazowieckim w odległości około 15 km na zachód od Warszawy, bezpośrednio przy trasie numer 2 (E30) biegnącej z Warszawy do Poznania. W jego skład wchodzą trzy budynki o łącznej powierzchni magazynowej 67,800 m2. W trakcie budowy są dwa kolejne budynki o łącznej powierzchni 37 000 m2.


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat powierzchni magazynowych w Panattoni Park Ożarów skontaktuj się z doradcą Jartom


Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych, podpisał dwie kolejne umowy na wynajem istniejącej powierzchni magazynowej w Panattoni Park Ożarów.Umowy zostały podpisane z firmami: Mercator Papier oraz Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. Firma Mercator Papier Sp. z o.o. powiększyła zajmowaną w Panattoni Park Ożarów powierzchnię o 2 600 m2 i łącznie zajmuje ponad 8 000 m2. Firma Rhenus Data Office wynajmie w Panattoni Park Ożarów 1 370 m2, z czego 60 m2 zostanie przystosowanych przez dewelopera na potrzeby nowoczesnego biura. Pozostała powierzchnia magazynowa zostanie przystosowana na potrzeby nowoczesnego archiwum dokumentów. Panattoni Park Ożarów znajduje się w Ożarowie Mazowieckim w odległości około 15 km na zachód od Warszawy, bezpośrednio przy trasie numer 2 (E30) biegnącej z Warszawy do Poznania. W jego skład wchodzą trzy budynki o łącznej powierzchni magazynowej 67,800 m2. W trakcie budowy są dwa kolejne budynki o łącznej powierzchni 37 000 m2.


Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat powierzchni magazynowych w Panattoni Park Ożarów skontaktuj się z doradcą Jartom

kbranecka@jartom.pl lub telefonicznie 0-509 784 276

, 2010-7-19


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt