Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Park Magazynowy Logit powstaje na terenie Wielkopolskiego Centrum Logistycznego

2007-09-17
Park Magazynowy Logit powstaje na terenie Wielkopolskiego Centrum Logistycznego

6 września 2007 odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Parku Magazynowego Logit.
W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Stare Miasto, na terenie której zlokalizowane jest Wielkopolskie Centrum Logistyczne, Starosta Powiatu Konińskiego Stanisław Bielik, Prezydent Miasta Konina wspierającego tworzenie Wielkopolskiego Centrum Logistycznego oraz Ireneusz Fechner przedstawiciel Instytutu Logistyki i Magazynowania, który również wspiera i promuje koncepcję Wielkopolskiego Centrum Logistycznego w Polsce i za granicą.
Generalnego Wykonawcę, firmę Depenbrock Polska reprezentowali Krzysztof Brzeźniak – Prezes, Krzysztof Kapała – Kierownik Projektu oraz Paweł Markowski – Kierownik Budowy.
Park Magazynowy Logit został zaprojektowany na obszarze 110 000 m kw. i zakłada budowę magazynów wysokiego składowania o łącznej powierzchni 60 000 m kw.
Obecnie realizowany obiekt o powierzchni 13 300 m kw. będzie pierwszym magazynem usługowym na terenie Wielkopolskiego Centrum Logistycznego i jest oferowany do wynajmu firmom logistycznym i transportowym. Na obecnym etapie budowy wynajęto już 7000 m kw. Agentem wyłącznym wynajmu nieruchomości jest firma Jartom z Warszawy. Szczegółowe informacje o warunkach wynajmu znaleźć można na stronie www.logit.com.pl oraz tutaj.

Magazyn został zaprojektowany przez pracownię projektową RH PLUS Architekci z Poznania i realizowany jest przez GW zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi magazynów komercyjnych jakie zapewniają najwięksi światowi deweloperzy.
Budowany magazyn zostanie oddany do użytkowania w listopadzie 2007. Budowa drugiego obiektu magazynowego w Parku Logit będzie realizowany w II kwartale 2008.

Inwestorem realizującym projekt parku Magazynowego jest firma Logit będąca własnością Lucyny i Tomasza Kowalewskich. Tomasz Kowalewski jest jednocześnie autorem koncepcji Wielkopolskiego Centrum Logistycznego i Prezesem spółki Wielkopolskie Centrum Logistyczne Konin – Stare Miasto S. A.

Firma Logit oprócz powierzchni do wynajęcia oferuje usługi magazynowe oraz szereg usług towarzyszących dla najemców tj. rekrutacja i dobór kadr, obsługo kadr i płac, ochrona.
Park Magazynowy Logit to nowe miejsce dla logistyki w Polsce, atrakcyjne ze względu na swoje centralne położenie przy najbardziej uczęszczanym II Europejskim Korytarzu transportowym wzdłuż autostrady A-2 na skrzyżowaniu z drogą krajową nr 25.

Wielkopolskie Centrum Logistyczne ma także sprzyjające warunki do rozwoju przewozów intermodalnych w związku z łatwym połączeniem z linią kolejową E 95 (Berlin – Moskwa).
Miasto Konin i Wielkopolskie Centrum Logistyczne Konin – Stare Miasto S. A. czyni starania zmierzające do uruchomienia terminala przeładunków kontenerowych na stacji Konin.

Budowa Parku Magazynowego Logit stwarza warunki do lokalizacji operatorów transportowych i logistycznych i rozwoju Wielkopolskiego Centrum Logistycznego.


Agencja Jartom, 2007-9-17


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt