Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Pierwszy najemca w parku logistycznym Poland Central

2007-08-06
Pierwszy najemca w parku logistycznym Poland Central

Portal Spedycje.pl informuje o podpisaniu przez firmę Rossman umowy o wynajem 10 tys. mkw w pierwszym magazynie budowanego parku logistycznego Poland Central. Magazyn ten zostanie oddany do użytku we wrześniu br. Zarządca parku logistycznego, firma Europolis Real Estate Asset Management sp. z o.o., komentując transakcję dodał, że prowadzone aktualnie negocjacje nowych umów najmu doprowadzą niedługo do wynajęcia całej powierzchni Poland Central.
Poland Central dysponuje obecnie największą dostępną powierzchnią magazynową w Polsce. Pierwszy magazyn, który zostanie oddany do użytku na początku września br, ma powierzchnię 43 tys. m2. Docelowo park logistyczny Poland Central będzie dysponował 20 halami o łącznej powierzchni 500 tys. m2. Wartość całej inwestycji, której zakończenie przewidziano na rok 2014, wyniesie 172 mln Euro.
Park logistyczny Poland Central jest położony przy Piotrkowie Trybunalskim, 47 km na południe od Łodzi i 137 km na południowy-zachód od Warszawy. Obiekt usytuowany jest w pobliżu drogi ekspresowej A1, łączącej Warszawę z Katowicami i makroregionem śląskim.

Spedycje.pl, 2007-8-6


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt