O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Poznaj korzyści hal w ProLogis Park Szczecin

2010-10-13
Poznaj korzyści hal w ProLogis Park Szczecin

Redaktor: Obecnie firmy muszą dbać o swoją obecność w internecie. Czy w na rynku magazynowym taka obecność jest równie ważna?
Agent Jartom: Ten wymóg nowoczesności nie ominął i branży nieruchomości magazynowych. Informacje o halach do wynajęcia zamieszczane na stronie Jartom są dla naszych klientów wygodnym punktem wyjścia do osobistego kontaktu. Pozwalają się wstępnie rozeznać w aktualnych ofertach i często ułatwiają sprecyzowanie własnych wymagań. Z drugiej strony nieruchomości są sprawą silnie umocowaną w rzeczywistości i zawsze konieczna jest również wizja lokalna.

Państwo działają jednak na terenie całej Polski. Taka każdorazowa wizja lokalna to chyba duże wyzwanie.
Na tym polega specyfika naszej działalności. Dbamy o zapewnienie klientom  dużego wyboru nie tylko w atrakcyjnej Polsce centralnej ale również na obrzeżach kraju. Współpracując z daną firmą poruszamy się najczęściej w obrębie konkretnego regionu, interesującego daną firmę. Ważne jest dla nas by w danym obrębie mieli do wyboru kilka opcji.

Wspomniała Pani o obrzeżach Polski. Jakie jest zainteresowanie najemców terenami przygranicznymi?
Mamy klientów, których firmy mieszczą się na północy czy południu kraju i którzy chcą zachować dotychczasową lokalizację. Często wiąże się to ze specyfiką regionu. Np. dla Pomorza charakterystyczna będzie gospodarka morska i dla tamtejszych firm lokalizacja to konieczność. Chcę jednak podkreślić, że nie musi to oznaczać rezygnacji ze standardów. Jartom potrafi dopasować halę magazynową nie tylko pod względem lokalizacji ale i wymagań technicznych. W przypadku wspomnianego Pomorza mamy w ofercie atrakcyjne Centrum Dystrybucyjne, ProLogis Park Szczecin.

Na czym polega jego atrakcyjność? Czy park ten zlokalizowany jest w samym Szczecinie?
Centrum położone jest przy drodze krajowej S3 na terenie miasta, co zapewnia mu dostęp do węzła komunikacyjnego ułatwiającego transport na całą Polskę oraz północną i południową Europę. Wyliczenie możliwości komunikacyjnych zajęłoby dużo czasu. Ważniejszy jest jednak fakt, że jest to właściwie pierwsze tak nowoczesne Centrum Logistyczne w tym regionie. To okazja dla firm prowadzących wszechstronną działalność: dystrybucję, magazynowanie a nawet produkcję.

Brzmi imponująco, wygląda na to, że najemcami mogą być zarówno firmy krajowe jak i międzynarodowe. Domyślam się, że hale spełniają najwyższe wymagania.
Można powiedzieć, że pod względem standardów korzyści są równie niezliczone co w przypadku możliwości komunikacyjnych. Stalowa konstrukcja o wysokości 10 m ułatwi ekonomiczne składowanie, rampy rozładunkowe z uszczelnieniami będą nieocenione dla dystrybucji, z kolei wysoki poziom natężenia oświetlenia usprawni produkcję. To tylko niektóre zalety ProLogis Park Szczecin. Po więcej zapraszam do Jartom.

Link do oferty omawianej w wywiadzie: ProLogis Park Szczecin,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt