Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

ProLogis wynajął 9000 mkw. dzięki Jartom

2008-11-18
ProLogis wynajął 9000 mkw. dzięki Jartom


Dzięki współpracy z Agencją Jartom (www.jartom.pl), firma RB Logistic wynajęła ponad 9000 mkw. powierzchni magazynowej w położonym niedaleko Katowic ProLogis Park Będzin II.

Deweloperzy nie boją się kryzysu

Jak podkreśla Tomasz Branecki, prezes Jartom (www.jartom.pl): - Pomimo załamania na amerykańskiej giełdzie i recesji w Europie branża nieruchomości komercyjnych rozwija się w Polsce dynamicznie. Transakcja potentata wśród firm deweloperskich – ProLogis z dużym operatorem logistycznym - RB Logistic stanowi świetny przykład pozytywnej tendencji występującej na rynku nieruchomości magazynowych. Dobrym sygnałem jest także fakt świadczenia przez najemcę usług dużemu koncernowi tytoniowemu zza oceanu. Oznacza to bowiem kontynuację inwestycji amerykańskich w Polsce.

Niezawodny partner w trudnych czasach

Decyzja firmy RB Logistic o podjęciu współpracy z Agencją Jartom wyraźnie pokazuje dlaczego warto być postrzeganym jako życzliwy i profesjonalny doradca oraz stabilny podmiot w niepewnych czasach. - W szybko zmieniającej się rzeczywistości ekonomicznej przedsiębiorcy poszukują jakiegoś stałego elementu, punktu odniesienia, który zagwarantowałby im poczucie bezpieczeństwa i ułatwił realizację planów biznesowych. Myślę, że dajemy naszym klientom taki komfort – mówi Anna Głowacz, Konsultant ds. Nieruchomości Agencji Jartom.

Klient panem sytuacji

Dla najemcy - RB Logistic najważniejszą kwestią było znalezienie w krótkim czasie nowoczesnej hali magazynowej przeznaczonej do przechowywania wyrobów tytoniowych. Jednocześnie, władzom przedsiębiorstwa zależało na bardzo starannym dopasowaniu obiektu do potrzeb firmy. - Ważne, aby przyszły najemca miał możliwość zapoznania się z różnymi ofertami oraz zobaczenia hal magazynowych w terenie, a nie tylko na zdjęciach i wizualizacjach. Dopiero wówczas można wybrać optymalne rozwiązanie. Nie mniej istotne jest również przekazanie dokładnych i szczegółowych informacji o nieruchomościach. Chodzi o to, żeby klient nie musiał się niczym przejmować. Dlatego wspieramy go na każdym etapie współpracy i przedstawiamy gotowe wnioski z przeprowadzonej przez nas analizy rynku. – wyjaśnia odpowiedzialna za transakcję Anna Głowacz.

Idealne dopasowanie

W związku z kontraktem na obsługę logistyczną dużego koncernu tytoniowego RB Logistic poszukiwał nieruchomości wyposażonej w specjalistyczny system sygnalizacji pożaru, zapewniający najwyższy stopień bezpieczeństwa. Agencja Jartom rozumiejąc punkt widzenia klienta wyszła naprzeciw jego oczekiwaniom prezentując szeroki wachlarz nieruchomości. Dzięki dużemu zaangażowaniu ekspertów Jartom udało się wybrać idealny obiekt dla najemcy - ProLogis Park Będzin II. Kompleks dystrybucyjny zlokalizowany jest niedaleko Katowic, w sąsiedztwie autostrady A4 (Katowice-Kraków) oraz drogi ekspresowej E75.Agencja Jartom, 2008-11-18


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt