Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Propozycja Jartom wygrywa przetarg na halę dla Totalizatora Sportowego

2010-06-19
Propozycja Jartom wygrywa przetarg na halę dla Totalizatora Sportowego

Rekordowo trudno, rekordowo szybko


Totalizator Sportowy, licząca sobie ponad pół wieku, największa na polskim rynku spółka, zajmująca się grami losowymi i loteriami pieniężnymi, zyskała od niedawna - dzięki Jartom - nową halę pod nagrywanie cyklicznych losowań gry Lotto.


Partnerem w tej skomplikowanej transakcji z udziałem spółki Skarbu Państwa, rozgrywającej się zatem w trybie przetargowym, z wymogiem uzyskania akceptacji ze strony Ministerstwa Finansów, był od początku do końca Jartom. Jak zaznacza Anna Siudzińska, reprezentująca Jartom, dużym wyzwaniem było dotrzymanie stosunkowo krótkiego czasu realizacji transakcji przy tak długim ciągu decyzyjnym. Oferta, przedłożona przez Jartom, okazała się spełniać wszystkie wymogi najemcy względem szukanej powierzchni. Wytypowana przez Jartom hala położona jest w bezpośredniej bliskości ulicy Targowej, głównej siedziby Totalizatora. Pozwala to na optymalizację procesu rejestrowania losowań, oszczędza czas zaangażowanych w to zadanie osób, ułatwia koordynację zadań i przepływ informacji oraz potrzebnego każdorazowo mobilnego sprzętu.


Jasne priorytety


Priorytetem najemcy, oprócz wspomnianej dogodnej lokalizacji, była zaawansowana infrastruktura techniczna budynku i bezpieczeństwo. Obiekt, zaproponowany przez Jartom, to najlepsza w swojej klasie ogrzewana hala wysokiego składowania, wybudowana zgodnie z unijnymi standardami. W pakiecie, oprócz standardowych usług serwisowych, jest także ochrona.


Konstrukcja hali pozwala na zaaranżowanie imponującego rozmachem studia nagrań, łącznie z rozmieszczeniem kompletnej scenografii i pomieszczeniami do charakteryzacji. Dodatkowym atutem jest odrębny kompleks biurowy, dzięki czemu budynek nie wymaga żadnych nakładów adaptacyjnych.


Informacja o Jartom


Jartom dzięki bardzo szerokiej ofercie różnorodnych hal spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów na rynku hal magazynowych i produkcyjnych.,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt