Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Quick Bau zostaje na warszawskim Żeraniu dzięki Jartom

2010-09-03
Quick Bau zostaje na warszawskim Żeraniu dzięki JartomPopularna od strony magazynowej Warszawa-Żerań od niedawna gości nowy magazyn, obecnej już w tej dzielnicy firmy Quick Bau Sp. z o.o., prężnie rozwijającego się dystrybutora materiałów budowlanych. JARTOM Real Estate pomogła firmie znaleźć odpowiednią powierzchnię nie wymagającą adaptacji.


Firma, doceniając skuteczność i doświadczenie Jartom,   zwróciła się do agencji z konkretnymi oczekiwaniami odnośnie lokalizacji. – Poprzedni magazyn firmy mieścił się w Warszawie - Żerań i firmie zależało, by pozostać w tym samym rejonie – mówi konsultant ds. nieruchomości w Jartom.


Cena najmu w najpopularniejszym miejscu
Żerań jest jednak obecnie najbardziej atrakcyjną częścią Warszawy dla firm szukających miejsca na magazyn, a co za tym idzie najdroższą z nich. Jartom udało się jednakże znaleźć w tym miejscu halę w dobrym standardzie, o niedużej powierzchni odpowiadającej potrzebom klienta. Zadbano przy tym o to, by firma Quick Bau miała możliwość wyboru. – Przedstawiliśmy firmie kilka propozycji, ostatecznie wybrana została oferta najbardziej atrakcyjna cenowo – mówi konsultant JARTOM.


Wynegocjowana stawka czynszu, to efekt wielokrotnej współpracy Jartom z właścicielem nieruchomości, który charakteryzuje się dużą elastycznością wobec wymagań najemców, co pozwala wypracować korzystne warunki umowy.


Ważna komunikacja
Firma Quick Bau działa na terenie całej Polski. Konieczna więc była dobra komunikacja w różne strony kraju. W przypadku nowego magazynu udało się zachować tę zaletę, dzięki bliskości Trasy Toruńskiej. Sama hala zaś posiada atuty, które będą wspierać zadania dystrybucyjne Quick Bau, a wśród nich wysokie składowanie oraz brama wjazdowa z poziomu „0”. Wszystko to z pewnością usprawni działalność firmy.


Jartom działa na rynku nieruchomości komercyjnych od 1992 roku. Oprócz magazynów i hal produkcyjnych z Warszawy i jej okolic np. z Pruszkowa, Ożarowa, Błonia, Nadarzyna, Marek itd., Jartom w swej ofercie posiada również obiekty przemysłowe z Krakowa, Chorzowa, Wrocławia, Sochaczewa, Piotrkowa, Poznania, Tychów, Gliwic, Mysłowic, Gdańska, Szczecina, Torunia, Bydgoszczy, Lublina, Łodzi, Strykowa, Pabianic, Niepołomic i innych rejonów z Polski.
Ze względu na specjalizację Jartom może zaoferować szeroki wachlarz propozycji zgodnych z wymaganiami klienta.

Jartom, 2010-9-3


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt