O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Rozbudowa fabryki Lacroix w Kwidzynie

2021-03-16
Rozbudowa fabryki Lacroix w Kwidzynie

Firma Lacroix zdecydowała się na rozbudowę zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Kwidzynie. Nowy obiekt będzie zajmował powierzchnię 16 tys. mkw i zostanie wybudowany nieopodal obecnie działającej hali produkcyjnej firmy. - informuje JARTOM Real Estate.

Zakłady produkcyjne dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej

Rozbudowa fabryki to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy oraz jej dynamiczny rozwój. Dotychczasowy zakład produkcyjny działający w Kwidzynie zajmował powierzchnię 14 tys. mkw i zajmował się obsługą klientów branży przemysłowej, motoryzacyjnej oraz automatyki domowej. Nowa hala powstaje na działce oddalonej o około 500 metrów i docelowo ma całkowicie przejąć obsługę klientów sektora przemysłowego oraz automatyki domowej. Powierzchnia zostanie przystosowana do pełnienia wyznaczonych funkcji oraz wyposażona w nowoczesne linie SMT. JARTOM Real Estate w swoim portfolio posiada bogatą ofertę nowoczesnych hali produkcyjnych do wynajęcia. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.
Doświadczenie JARTOM Real Estate  pozwoli zaspokoić wyjątkowe potrzeby Twojej firmy. Na rynku magazynowym nie ma dla nas nieruchomości nie do zdobycia, warunków nie do wynegocjowania. Masz trudną i skomplikowaną sprawę? Zapraszamy do JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt