Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Sam decyduj, jak ma wyglądać twoja hala – wybierz Panattoni Park Łódź East

2010-10-18
Sam decyduj, jak ma wyglądać twoja hala – wybierz Panattoni Park Łódź East

Czym innym jest poszukiwanie magazynu pod składowanie produktów spożywczych, a czym innym znalezienie odpowiedniej hali pod produkcję delikatnych materiałów. Jak Jartom udaje się odpowiadać na tak różnorodne potrzeby?
Agent Jartom: Na rynku nieruchomości komercyjnych różnorodność jest czymś oczywistym. Nasi pracownicy są jednak od lat obecni w branży i posiadają szeroką wiedzę na temat specyfiki różnych branż. Podczas rozmów z klientami dokładnie określamy ich oczekiwania a dzięki naszej bazie danych szybko wysuwamy wstępne propozycje, co niejednokrotnie pozwala zweryfikować plan wyjściowy.

Wspomniała Pani o różnorodności. Wiadomo jednak, że nie każda hala do wynajęcia ma ściśle określone przeznaczenie. Często projekt jednej nieruchomości przewiduje różne typy działalności.
To prawda, dotyczy to głównie hal znajdujących się w ramach Centrów Logistycznych, których znakiem rozpoznawczym jest możliwie duża elastyczność. Elastyczność tą warto wykorzystywać już na etapie budowy hal, kiedy deweloper może wprowadzić odpowiednie zmiany pod konkretnego najemcę. W aktualnej ofercie Jartom znajduje się m.in. Centrum Logistyczne Panattoni Park Łódź East, będące w fazie budowy. Już w tej chwili przewiduje ono możliwość magazynowania, dystrybucji oraz produkcji, jednak klient może oczekiwać większej indywidualizacji interesującego go modułu. Może sam decydować o jego wyglądzie.

O jakich zaletach hal tego Centrum możemy mówić już w tej chwili? Jakie udogodnienia przewiduje projekt?
Na każde 800 mkw. przewidziany jest jeden dok przeładunkowy, jednak do hal będzie możliwy dostęp również przez bramy z poziomu „0”. Można spodziewać się wszystkiego, co oferują magazyny klasy A: wysokie składowanie do wysokości 12 m, z tymże wysokość hali w świetle to 10 m, posadzka bezpyłowa o nośności 5 T/mkw. Warto też pamiętać, że to inwestycja planowana w atrakcyjnej okolicy.

Rzeczywiście lokalizacja blisko Łodzi sprawdza się nie tylko od strony komunikacyjnej ale może być postrzegana jako atrakcyjna ze względu na prestiżowe sąsiedztwo. Niedawno do grona uznanych marek dołączyła IKEA, jeszcze wcześniej swoją fabrykę otworzył Dell.
Prestiż tych marek pokazuje, że Łódź jest trafioną lokalizacją a inwestycja w postaci Panattoni Park tylko potwierdza, że region się rozwija. Kolejne firmy mogą szybko powtórzyć sukcesy prosperujących tu przedsiębiorstw, a, jak już wspomniałam, hala dopasowana do potrzeb to podstawa każdej działalności.

Redaktor: Jartom współpracuje z czołowymi deweloperami i przedstawicielami uznanych marek. Domyślam się, że transakcje na tym poziomie wymagają szczególnego przygotowania.
Cenimy sobie wszystkich naszych klientów i wszyscy z nich mogą liczyć na równie profesjonalne podejście. Oczywiście każda transakcja jest inna i wymaga z naszej strony innego podejścia. Wyznajemy jednak zasadę, że wynajem czy kupno hali to podstawy każdej działalności. Dlatego tym bardziej angażujemy się w powierzone zadania.

Link do oferty omawianej w wywiadzie:
Panattoni Park Łódź East,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt