Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Spotkanie w Jankach - wywiad o ofercie magazynu z reprezentacyjną powierzchnią biurową.

2010-07-31
Spotkanie w Jankach - wywiad o ofercie magazynu z reprezentacyjną powierzchnią biurową.


Redaktor: Rozmawiamy w okresie ogromnego boomu na rynku wynajmu powierzchni magazynowych, który trwa już od kilku miesięcy. Czy Pani jako przedstawiciel Agencji Jartom -   lidera w branży wynajmu hal i magazynów na naszym rynku może to potwierdzić?


Agent Jartom : Rzeczywiście, w tym roku, w Jartom obserwujemy znaczne zwiększenie popytu na powierzchnie magazynowe, którego konsekwencją jest zmniejszenie liczby wolnych powierzchni i wzrost stawek czynszowych w budynkach magazynowych. Na szczęście wciąż jeszcze mamy w naszej ofercie kilka, atrakcyjnych finansowo, propozycji   hal magazynowych i produkcyjnych. Z całą pewnością ten nowoczesny magazyn z reprezentacyjną powierzchnią magazynową, przed którym stoimy do nich należy.


Ten nowoczesny magazyn wygląda imponująco. Spoglądając na ten magazyn z zewnątrz, mogę powiedzieć, że swym wyglądem ogólnym, konstrukcją i infrastrukturą wokół hali, nie odbiega on od tych obiektów przemysłowych i magazynowych, które możemy spotkać na terenie najbardziej gospodarczo rozwiniętych krajów europejskich. Także część biurowa prezentuje się imponująco. Tak wysoki standard hali magazynowej w połączeniu z biurami, przystosowanymi do pełnienia funkcji reprezentacyjnej, jest chyba w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta?


Magazyn, który jest przed nami, to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów w okolicy stolicy. Jeśli dodamy do tego jeszcze fakt, że jest on położony w strategicznym miejscu, czyli okolicy C.H. Janki, to można śmiało powiedzieć, że jest to doskonała oferta hali z biurem do wynajęcia.


Z tego co widzę, jest to nowoczesna konstrukcja stalowa, teren wyłożony jest wysokiej jakości kostką brukową, a hala wyłożona jest specjalnym materiałem. Hala posiada także dwie bramy wjazdowe, a całość jest idealnie doświetlona światłem dziennym.   Mając jeszcze na uwadze wielkość działki, możliwość wykonania placu składowego, oraz obecność   pomieszczeń socjalnych dla pracowników, można powiedzieć, że jest to jak najbardziej nowoczesny obiekt, kompleksowo wyposażony, któremu nic nie brakuje. Czy w innych lokalizacjach macie Państwo podobne obiekty? Nie każdemu przecież musi pasować lokalizacja w Jankach koło Warszawy.


Agenci Jartom mogą zaprezentować kilkaset obiektów magazynowych w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu z doradcami d.s. powierzchni magazynowych i produkcyjnych w Jartom.


Dziękuję za rozmowę.


Link do oferty omawianej w wywiadzie: Nowy magazyn z reprezentacyjną powierzchnią biurową,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt