O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Stiegelmeyer zyskuje nową powierzchnią magazynową

2021-06-01
Stiegelmeyer zyskuje nową powierzchnią magazynową

Grupa Stiegelmeyer podjęła decyzję o poszerzeniu swojego zaplecza logistycznego o nową powierzchnię magazynową. Stanowi ona część centrum logistycznego GLP Toruń Logistics Centre i jest położona w znakomitej lokalizacji gwarantującej dostęp do najważniejszych szlaków komunikacyjnych oraz w pobliżu zakładu produkcyjnego firmy – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyn wraz z powierzchnią biurowo – socjalną ułatwi dystrybucję

Dysponowanie magazynem umożliwi marce usprawnienie procesów logistycznych oraz szybsze i bardziej efektywne realizowanie zamówień. To powierzchnia przekraczająca 3600 m2 wraz z dodatkowymi 200 m2 przeznaczonymi na działalność administracyjną oraz punkt socjalny, które ułatwią zarządzanie placówką. Wybór GLP Toruń Logistics Centre nie był przypadkowy i zadecydowały o nim przede wszystkim wysoki standard nieruchomości oraz położenie. Lokalizacja umożliwia bowiem bezproblemowy dojazd na miejsce, zarówno samochodów dostawczych, którymi przewożone są produkowane przez Stiegelmeyer łóżka szpitalne, jak i pracowników zatrudnionych na miejscu. Warto podkreślić, że centrum logistyczne nie wyklucza możliwości rozbudowy z myślą o spełnieniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Jest to więc znakomita opcja dla przedsiębiorstw, które stawiają na dynamiczny rozwój. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt