Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Stone Connection zmienia halę ale wciąż w Poznaniu dzięki Jartom

2010-08-18
Stone Connection zmienia halę ale wciąż w Poznaniu dzięki Jartom

Światowy klient
Stone Connection to dystrybutor kamienia naturalnego, o międzynarodowym zasięgu. Dzięki firmie rynek polski wzbogacił się o niedostępne dotąd materiały. Zasługą firmy jest też wzrost zainteresowania zastosowaniem kamienia we wnętrzach użytkowych i mieszkaniowych. Za sprawą prężnego rozwoju i nieustannie poszerzanej oferty, Stone Connection ugruntował swoją pozycję w Polsce i na świecie.  Dzięki wsparciu Jartom Stone Connection pozyskał nową halę w Poznaniu.


Liczy się zaufanie
Stone Connection wyznaje zasadę, że w relacjach biznesowych ważne jest zaufanie. W przypadku współpracy z Jartom wynika ono z dotychczasowej skuteczności agencji, Stone Connection bowiem kolejny raz powierzył jej znalezienie nowego obiektu. W 2005 roku Jartom uczestniczył w wynajmie przez Stone Connection powierzchni biurowo-magazynowo-ekspozycyjnej w Warszawie, gdzie firma z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego.


Wyjątkowe potrzeby
Poza Warszawą Stone Connection posiada obecnie magazyny w Jaroszowie pod Wrocławiem oraz w Poznaniu. W przypadku tego ostatniego w związku z wygaśnięciem dotychczasowej umowy najmu, pojawiło się zapotrzebowanie na nową powierzchnię magazynową. Od początku niezbędnym wymogiem było zachowanie zbliżonej do dotychczasowej lokalizacji.


- Stone Connection zależało na pozostaniu w Poznaniu, w granicach miasta, by zapewnić dobry dojazd do firmy klientom indywidualnym. Tymczasem w samym Poznaniu jest obecnie niewiele hal. Ogromna część dostępnych w tej lokalizacji powierzchni znajduje się na peryferiach miasta, na terenie parków magazynowych – zwraca uwagę Marzena Tkaczuk (mtkaczuk@jartom.pl), dyrektor ds. kontaktów i administracji w Jartom. -Specyfika działalności firmy wymagała natomiast samodzielności nieruchomości i związanego z nią dobrego wyeksponowania obiektu, tak by był on widoczny i łatwo dostępny dla klientów.
Stone Connection wymagał również możliwości połączenia funkcji składowania materiałów z funkcją wystawienniczą.


Mimo szczególnych wymagań klienta, Jartom znalazł obiekt zgodny z jego oczekiwaniami, zlokalizowany w mieście, ale blisko autostrady A2, posiadający ponadto suwnice, niezbędne do przenoszenia produktów o takich gabarytach jak kamienie naturalne.


Wspólny sukces
Dzięki wypracowanym przez Jartom dobrym relacjom z właścicielem nieruchomości – firmą Luvena, negocjacje umowy przebiegały szybko, a kontrakt w przedmiocie najmu blisko 1800 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej został zawarty na warunkach korzystnych dla obu stron.Jartom, 2010-8-18


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt