Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Szklane wieże Aluglassu w nowej siedzibie dzięki Jartom

2008-09-01
Szklane wieże Aluglassu w nowej siedzibie dzięki Jartom


Symbolem współczesnego budownictwa są wieżowce z metalu i szkła, a w nich przezroczyste dachy czy szklane wieżyczki. W wytwarzaniu i instalowaniu takich właśnie elementów specjalizuje się firma Aluglass, która przy udziale agencji JARTOM przeniosła właśnie swoją siedzibę do nowej, reprezentacyjnej lokalizacji.


Rezultatem owocnej współpracy z JARTOM (www.jartom.pl) było wynajęcie przez Aluglass ponad 3000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Warszawie. - Ze względu na specyfikę składowanego towaru szukaliśmy odpowiedniego obiektu magazynowego. Wiedzieliśmy, że poszukiwaną powierzchnię trudno będzie znaleźć w dużym centrum logistycznym. – tłumaczy  Olga Wałkiewicz, dyrektor w JARTOM. - Wynikało to z faktu, iż w tego rodzaju punktach magazynowo-dystrybucyjnych nie można w całkowicie dowolny sposób przebudowywać znajdujących się tam budynków, a na ciekawej aranżacji wnętrza również zależało Klientowi. Dlatego postanowiłam zaprezentować nowo wybudowany i nowoczesny obiekt wolno stojący, który lepiej mógł zostać dopasowany do postawionych wymagań.


Efektem rozmów pomiędzy właścicielem wybranej nieruchomości a władzami spółki Aluglass, było podjęcie się przez najemcę aranżacji aluminiowej fasady, co sprawiło, że nowy budynek siedziby firmy stał się jednocześnie jej piękną wizytówką. Na potrzeby najemcy część powierzchni magazynowej została także przeprojektowana i przekształcona w dodatkowe biuro. Dzięki elastyczności właściciela nieruchomości Aluglass otrzymał dokładnie taką powierzchnię, jakiej potrzebował. Nowa siedziba firmy znajduje się blisko Alei Jerozolimskich, jednej z głównych arterii Warszawy skierowanej na południowy zachód od centrum. Jest to doskonała lokalizacja, także ze względu na fakt, iż w pobliżu jest również połączenie z trasą poznańską łączącą Warszawę i Poznań.


Aluglass jest znana ze swych produktów nie tylko na rynku polskim, ale także zagranicznym. Firma zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji aluminiowo-szklanych, różnego rodzaju detali architektonicznych takich, jak ekrany akustyczne, podwieszane sufity, czy balustrady. Aluglass produkuje również ściany kurtynowe, okna, drzwi, fasady oraz inne elementy o dużych gabarytach. Wynikiem pracy specjalistów wspomnianej firmy jest m.in. efektowna szklana wieża wieńcząca budynek Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego znajdujący się na warszawskim Powiślu.


Przy wynajęciu powierzchni magazynowo – biurowej dla Aluglass doradzała specjalizująca się w nieruchomościach komercyjnych Agencja JARTOM. Eksperci JARTOM od 1992 roku pośredniczą w zawieraniu umów najmu i sprzedaży obiektów magazynowych, hal produkcyjnych oraz działek przeznaczonych pod zabudowę przemysłową.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu pracowników jak również ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi świadczonych usług Agencja JARTOM osiągnęła wysoką pozycję w branży nieruchomości komercyjnych.
Agencja Jartom, 2008-9-1


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt