Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

TEKA Polska na dłużej w hali MLP Pruszków I

2013-07-09
TEKA Polska na dłużej w hali MLP Pruszków I


Firma TEKA Polska przedłużyła umowę najmu powierzchni magazynowo-biurowej w parku MLP Pruszków I - informuje portal investmap.pl. TEKA Polska, na terenie centrum MLP Pruszków I, wynajmuje 2458 mkw. powierzchni magazynowej oraz 400 mkw. na cele biurowo-socjalne.
TEKA jest wyspecjalizowanym dostawcą w dziedzinie techniki kuchennej oferującym obszerny asortyment sprzętu kuchennego, przede wszystkim urządzenia do zabudowy, zlewozmywaki i baterie kuchenne. Dzięki magazynowi w Pruszkowie TEKA obsługuje ogólnokrajową sieć sprzedaży.
MLP Pruszków I znajduje się w centrum Polski w pobliżu autostrady A2, która łączy Europę Zachodnią z Rosją. Na 43 ha powstało 165 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej.

Powierzchnie w Millenium Logistics Park najkorzystniej wynajmiesz z Jartom. Aktualną ofertę przedstawi Ci Małgorzata Papaj email:
mpapaj@jartom.pl lub telefonicznie 0-516 029 430, 2013-7-8


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt