Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Trzy umowy najmu w okolicach Warszawy

2014-04-07
Trzy umowy najmu w okolicach Warszawy

Dwaj operatorzy logistyczni, firmy Kurier i Pcms, wynajęli powierzchnię magazynową w Europolis Park Błonie - informuje Jartom Nieruchomości. Firma Kurier, należąca do VAN Group, wynajęła 2743 m kw. powierzchni magazynowej. Pcms, firma specjalizująca się w logistyce kontraktowej, wynajęła dodatkowe 1570 m kw. powierzchni magazynowej.
Europolis Park Błonie zlokalizowany jest w Błoniu ok. 25 km na zachód od Warszawy przy drodze krajowej 92 oraz 8 km od autostrady A2. Centrum dedykowane jest klientom zainteresowanym wynajęciem dużych i średnich powierzchni magazynowych. Całkowita powierzchnia parku wynosi 176 000 mkw.
Trzecia umowa dotyczy przedłużenia wynajmu powierzchni magazynowo-biurowej przez firmę NUAIR Polska, która jest częścią międzynarodowej Grupy FINI-NUAIR. Firma przedłużyła umowę najmu na 2 174 mkw., w tym 1 850 mkw. powierzchni magazynowej i 324 mkw. powierzchni biurowej w Distribution Park Okęcie należącym do funduszu Hines.
Distribution Park Okęcie to centrum logistyczne zlokalizowane w dzielnicy Okęcie niedaleko międzynarodowego portu lotniczego w Warszawie.

, 2014-4-7


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt