O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

W Dąbrowie Górniczej powstanie fabryka separatorów do akumulatorów

2021-03-09
W Dąbrowie Górniczej powstanie fabryka separatorów do akumulatorów

Spółka SK Hi-Tech Battery Materials Poland rozbudowuje zakład produkcyjny w Dąbrowie Górniczej. Nowa linia produkcyjna pozwoli na zwiększenie mocy przerobowych firmy oraz produkcję separatorów do akumulatorów litowo-jonowych. - informuje JARTOM Real Estate.

Szczegółowe informacje o inwestycji w zakład produkcyjny

Inwestycja zostanie dofinansowana środkami z Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w wysokości 1 mld zł. Rozbudowa fabryki w Dąbrowie Górniczej to nie tylko zastrzyk gospodarczy dla regionu, ale również nowe miejsca pracy dla około 300 nowych pracowników. W nowej fabryce powstawać będą, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii, nowoczesne separatory do akumulatorów litowo-jonowych. Dąbrowa Górnicza została wybrana jako miejsce nowej inwestycji ze względu na dogodną lokalizację pod kątem nowych rynków zbytu oraz udaną współpracę z władzami miasta, które chętnie wspierają nowe technologie. Spółka SK Hi-Tech Battery Materials Poland to spółka należąca do SK Group, firmy będącej jedną z największych firm w Korei Południowej, która jako pierwsza w Korei, a trzecia na świecie opracowała nowoczesną technologię separatorów do akumulatorów litowo-jonowych. Nowa fabryka powstanie na terenach strefy inwestycyjnej w Dąbrowie Górniczej - Tucznawie, która ciągle się rozwija i oferuje 265 ha gruntów na sprzedaż, z czego 211 ha to powierzchnia przeznaczona pod prowadzenie działalności gospodarczej. 

Informacje o JARTOM Real Estate


Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt