Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Węzeł Mory trasy ekspresowej S8 przez Warszawę gotowy – ważne dla logistyków

2011-01-04
Węzeł Mory trasy ekspresowej S8 przez Warszawę gotowy – ważne dla logistyków

Doczekaliśmy się zakończenia budowy odcinka trasy S8, łączącego Trasę Armii Krajowej z trasą Poznańską, do węzła Mory.
Choć jeszcze chwilę musimy poczekać na pozwolenie na użytkowanie drogi, to już można liczyć komunikacyjne korzyści.


To doskonała informacja zwłaszcza dla branży logistycznej. Pierwsza stołeczna trasa ekspresowa to duże udogodnienie dla transportu na terenie Warszawy, ale nie tylko. Odcinek, który zostanie wkrótce otwarty dla ruchu, przebiega przez Żoliborz, Bielany, Tarchomin i Bródno. Jednocześnie dzięki nowej drodze z wszystkich tych dzielnic szybko dojedziemy do wylotówki w kierunku Poznania.


Musimy poczekać jeszcze na połączenie autostrady A2 z węzłem w Konotopie, do której prowadzi budowany fragment trasy S8. Odcinek ten będzie stanowił istotny fragment Ekspresowej Obwodnicy Warszawy. Uruchomienie węzła w Konotopie da nam bezpośredni dostęp do autostrady prowadzącej do Berlina. Zakończenie budowy tego odcinka ma nastąpić w 2012 roku.


Dla tych, którzy prowadzą działalność w rejonie centralnej i zachodniej Polski, i chcą poszerzyć rejon działania lub też z innych powodów zależy im na dobrym punkcie logistycznym, mogą mieć problem podczas poszukiwania hali. Okazuje się, że bezpośrednia okolica węzła Mory nie dysponuje dużą ilością wolnej powierzchni komercyjnej. Wśród nieruchomości magazynowych w tym rejonie warto zwrócić uwagę na Perfect Estate, nowoczesny budynek biurowo magazynowy. Znajduje się on w niemal bezpośrednim sąsiedztwie węzła Mory.


mapa z zaznaczoną lokalizacją Perfect Estate - przy węźle Mory


Dodatkowym atutem jest fakt, iż nieruchomość znajduje się w fazie budowy i potencjalni najemcy mają możliwość zaaranżować wybrany moduł według własnych potrzeb. Perfect Estate to także właściwe rozwiązanie dla firm szukających miejsca pod siedzibę firmy ze względu na atrakcyjną i przestronną powierzchnię biurową.


Rozwój polskich dróg ma wiele wspólnego z rozwojem przedsiębiorców. Szczególnie ważne jest to w stolicy, która jest celem dostaw wielu firm z branży logistycznej. Specjaliści od warszawskiego rynku nieruchomości magazynowych wiedzą, jak duże jest zainteresowanie nowymi magazynami i jak maleje liczba interesujących ofert. Dlatego już teraz warto wykorzystać sytuację i przed innymi zdobyć miejsce w tak atrakcyjnym rejonie.Jartom, 2011-1-4


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt