Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Wynajem hali Europolis Park Błonie dzięki Jartom

2010-08-19
Wynajem hali Europolis Park Błonie dzięki Jartom


Importer i dystrybutor leków na terenie Polski, zdecydował się na wynajęcie magazynu w podwarszawskim Błoniu. W transakcji pośredniczył Jartom, który zaproponował klientowi powierzchnie magazynowe.

Kierunek - Poznań
Dla firmy istotna była lokalizacja w rejonie Warszawy przy trasie w kierunku Poznania – mówi Anna Mazepa (amazepa@jartom.pl), konsultant ds. nieruchomości w Jartom. –  Dzięki nowemu magazynowi, znajdującemu się tuż przy trasie Warszawa-Poznań, klient zyskał sprawną komunikację między nową powierzchnią dystrybucyjną a biurem pod Poznaniem.

Gotowe od zaraz
Sam magazyn znajduje się na terenie nowoczesnego parku magazynowego w Błoniu. Zaletą hali, prócz standardowego w tego typu obiektach wysokiego składowania w granicach 8 metrów, jest również jej przystosowanie do dystrybuowania towarów. Takim udogodnieniem ułatwiającym operacyjność i zarządzanie procesami wewnątrz magazynu jest dostęp do hali przez doki przeładunkowe. Nowoczesne rozwiązania usprawniające dystrybucję towarów były wymogiem klienta, który deklaruje realizację zamówień w ciągu 24 godzin.

Wydzielona powierzchnia nie wymagała zabiegów związanych z jej adaptacją ze strony klienta, co umożliwiło szybkie wprowadzenie towaru do magazynu. 

Dobra cena za wynajem
W całej transakcji ważny okazał się udział dużego dewelopera, firmy Europolis. Właściciel nieruchomości zapewnił wysoką jakość obsługi. Jartom już wcześniej współpracował z tą firmą, dzięki czemu jego klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście i szybkie finalizowanie umowy. - Dla naszego klienta udało się również wynegocjować dobry czynsz, konkurencyjny zwłaszcza wobec stawek oferowanych w stolicy – zauważa Anna Mazepa.
Jartom, 2010-8-19


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt