Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Wynajem hali pod miastem najwygodniejszy

2010-09-25
Wynajem hali pod miastem najwygodniejszy

Redaktor: Czy rzeczywiście wynajem hali pod miastem jest najwygodniejszy.
Agent Jartom: Bardzo często tak. Lokalizacja blisko miasta takiego jak Warszawa to bezpośredni dostęp do dużego rynku zbytu i wykwalifikowanej siły roboczej. A dodatkowo, pewne oddalenie od centrum i korków miejskich, czyli wynajem hali pod Warszawą, Poznaniem, Krakowem umożliwia lepszy dostęp ruchu ciężarowego do magazynu z całego kraju.

Państwa specjalnością jest chyba Warszawa, zwłaszcza popularny Żerań, a co z lewą stroną Warszawy, np. Ursusem, Włochami?
Powiedziałabym, że specjalnością Jartom jest odpowiadanie na potrzeby klienta magazynowego w całej Polsce, stąd starania o oferty atrakcyjne. Tutaj również Ursus – z racji bliskości Alej Jerozolimskich – ma wiele do zaoferowania. Ursus to nie tylko dawne zakłady produkujące ciągniki. W obecnej ofercie mamy nowoczesny magazyn w Ursusie, z przykładowych parametrów mogę wymienić 5 doków i posadzkę o nośności 8T/mkw.

Liczby mówią same za siebie, a co z ważnymi ze względów logistycznych bramami wjazdowymi? W jaki sposób samochody transportowe dostają się do magazynu?
Warto zaznaczyć, że bramy wjazdowe z poziomu „0” to rozwiązanie, które nie jest używane przy towarach szybkorotujących. Przy błyskawicznym rozładunku i załadunku nie ma czasu, by samochody wjeżdżały do środka. Do nowoczesnego przeładunku palet służą doki i rampy przeładunkowe, z którymi mamy do czynienia w przypadku wspomnianej hali w Ursusie. Są one dodatkowo wyposażone w kołnierze uszczelniające, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo pracy.

Hala w Ursusie, to kolejna propozycja Jartom związana z lokalizacją na obrzeżach Warszawy. Wynika to ze szczególnych zainteresowań klientów?
Zdecydowanie tak. W Jartom mamy sygnały, że ze względu na bliskość tras szybkiego ruchu dużo wygodniej pracuje się w dzielnicach przygranicznych. Wynajem hali pod Warszawą często jest najwygodniejszy. Przykładowo wspomniany obiekt znajduje się blisko Trasy Toruńskiej.

Czy poszukiwania hal przez pracowników Jartom to trudna sztuka?
Staramy się docierać do informacji o okazjach na rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych jako pierwsi. Nasi klienci chcą znać możliwości atrakcyjnego wynajmu hal często dużo wcześniej nim oferta pojawi się oficjalnie na rynku. O takich tematach rozmawia się na spotkaniach z agentem Jartom.

Link do oferty omawianej w wywiadzie:
Nowoczesny kompleks magazynowy w Ursusie,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt