Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Wypłyń na szerokie wody dzięki hali w Pruszczu Gdańskim

2010-09-26
Wypłyń na szerokie wody dzięki hali w Pruszczu Gdańskim

Redaktor: Obserwatorzy gospodarki dopatrują się ożywienia, czy widać to również na rynku magazynowym?
Agent Jartom : W Jartom obserwujemy wzrost zainteresowania najemców, którzy próbują się rozeznać w dostępnych opcjach. Niezmiennie oblegana jest Warszawa, jednak z racji dostępności magazynów uwaga firm kieruje się również na południe.

Wiemy, że Jartom ma wiele hal do wynajęcia do zaoferowania na południu i w centrum Polski, a jak wygląda sytuacja na Pomorzu?
Tym rejonem zajmuje się nasz bardzo dobry agent Magda Boguta. Według agentów Jartom atrakcyjnym rejonem jest Trójmiasto. Ten rejon ma dużo argumentów nie tylko dla krajowej logistyki. Gdańsk, Gdynia, Pruszcz Gdański – na małym obszarze mieszka tu dużo potencjalnych klientów stanowiąc dla dystrybutorów rosnący rynek zbytu. Zapotrzebowanie na magazyny jest więc stosunkowo duże, z kolei liczba dostępnych pustostanów dość mała. Mimo to w Jartom udaje nam się poszerzać ofertę o hale zlokalizowane w Trójmieście i okolicach. Należy do nich np. obiekt w Pruszczu Gdańskim.

Mówi Pani, że Trójmiasto przyciąga firmy działające nie tylko na polskim rynku. Dotyczy to też Pruszcza Gdańskiego?
Jak najbardziej i to nie tylko z racji bliskości Żuław Wiślanych. W bliskiej odległości od miasta zaczyna się autostrada A1, łącząca wzdłuż Polskę południową z północną, ale też stanowiąca część międzynarodowej trasy E75. Warto też pamiętać, że właśnie w Pruszczu Gdańskim rozpoczyna się obwodnica trójmiejska. To oznacza więcej niż dobry dojazd i transport.

A jak się przedstawia standard samej hali? Wyróżnia ją coś wyjątkowego?
Magazyn powstał 4 lata temu i choćby z tej racji prezentuje się bez zarzutu. Przy jego budowie wykorzystano nowoczesne technologie takie jak konstrukcja stalowa. Do magazynu prowadzi dostęp bezpośrednio przez doki przeładunkowe. Warto rzucić okiem na zdjęcia obiektu:
Centrum Logistyczne Pruszcz Gdański.

Najemcom zawsze zależy na korzystnych warunkach najmu. Czego mogą oczekiwać po współpracy z Jartom?
Niezmiennie profesjonalizmu i szybkości działania. Firmy, które nam zaufały mogą potwierdzić, że dla naszych klientów znajdujemy hale odpowiadające ich oczekiwaniom, a ponadto zawsze staramy się prowadzić negocjacje korzystne dla naszych klientów.

,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt