Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Z Jartom w Prologis zawsze najtaniej!

2010-10-05
Z Jartom w Prologis zawsze najtaniej!

Redaktor: Dzień dobry. Jartom specjalizuje się w nieruchomościach magazynowych i gruntach inwestycyjnych. Czy dzięki temu zostali Państwo liderem w branży?
Agent Jartom: W naszym przekonaniu to jeden z kluczy do sukcesu. Dzięki temu, udało nam się gruntownie poznać rynek nieruchomości magazynowych, na którym działamy już przecież prawie 20 lat. W efekcie możemy znacznie efektywniej niż inni pozyskiwać nowe i ciekawe oferty hal magazynowych. Natomiast klienci mogą być pewni, że o tym rynku wiemy, jeśli nie wszystko, to prawie wszystko.

Na Państwa stronie internetowej klienci nie tylko znajdą starannie opisane oferty, ale także wszelkiego rodzaju analizy, raporty dotyczące rynku wynajmu hal magazynowych.
W Jartom, oprócz oczywiście wynajmowania hal magazynowych, staramy się gromadzić wiedzę na temat ryku nieruchomości magazynowych. Pomaga ona nie tylko naszym pracownikom w pozyskiwaniu ofert, ale także klientom, którzy na naszej stronie znajdą wszelkie niezbędne informacje konieczne do podjęcia ostatecznej decyzji. Nasi agenci mogą oczywiście także osobiście przedstawić wszelkie niuanse związane czy to z konkretną ofertą, czy to z ogólnymi trendami rynku nieruchomości magazynowych.

Jeśli chodzi o prezentację ofert, to rzeczywiście nie można nic im zarzucić. Każda nieruchomość tak jak choćby ta, która jest przyczyną naszego spotkania, czyli ProLogis Park Gdańsk jest dokładnie opisana. Z opisu i zdjęć wynika, że to Nowoczesne Centrum Dystrybucyjne w Gdańsku, położone w kierunku na zachód od centrum Gdańska, w bardzo prestiżowej okolicy. Do centrum jest dobry dojazd. Może Pani jako fachowiec wskazać najważniejsze parametry hal magazynowych do wynajęcia w tym centrum?
Oczywiście. Hale magazynowe w tym centrum posiadają nowoczesne konstrukcje stalowe, hale i magazyny są ogrzewane i doświetlone światłem dziennym. Hale wyposażono w doki i rampy, możliwe jest wysokie składowanie, magazynowanie, konfekcjonowanie i dystrybucja.

Spoglądając na opis, muszę powiedzieć, że nie wymieniał i tak Pani wszystkich.
Oczywiście, że nie. Można jeszcze wskazać kilka. Wysokość hal wynosi 10 metrów w świetle, rozstaw słupów 12 metrów na 24 metry, świetliki i klapy dymowe, instalacja tryskaczowa nad całą powierzchnią hali, system ESFR, hydranty przeciwpożarowe wewnętrzne i zewnętrzne. Poziom natężenia w hali 200 lux. Drzwi i rampy rozładunkowe z uszczelniaczami. Wentylacja grawitacyjna. Pomieszczenia biurowe wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. To tylko najważniejsze.

W opisie oferty piszecie Państwo, że klient w Jartom przy wynajęciu hal magazynowych w parkach ProLogis może liczyć na najniższe stawki. Jakim sposobem?
Dzięki długoletniej współpracy z ProLogis oraz zaufaniu do Jartom, w parkach magazynowych tego dewelopera możemy klientom zaproponować nie tylko najniższe stawki, ale także najlepsze warunki wynajmu. Klient z Jartomu w ProLogis zawsze może liczyć na specjalne traktowanie.

Dziękuję za rozmowę.

Link do oferty omawianej w wywiadzie:
ProLogis Park Gdańsk
,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt