Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

hala wynajem z rampą

2010-11-04
hala wynajem z rampą

Redaktor: Jaka jest recepta na niezmienne trwanie na zmiennym rynku nieruchomości?
Agent Jartom: Myślę, że bez względu na branże sprawdza się ciężka praca i wszechstronność. Nieruchomości komercyjne są o tyle niewdzięczną sferą działalności, że zależą od szeregu czynników, na dłuższą metę są nieprzewidywalne. Staramy się jednak być wyczuleni na zmiany, śledzić preferencje klientów, by móc im zaoferować odpowiedni wybór hal do wynajęcia.

Skoro mowa o preferencjach, to według Jartom atrakcyjne logistycznie są obrzeża metropolii. Jakie rejony tego typu   można wyróżnić w przypadku Warszawy?
Bez wątpienia należą do nich Pruszków, Ożarów, a także Piaseczno, które jeszcze przed kryzysem było rozchwytywane przez naszych najemców. Od lat z sukcesem funkcjonują tam przedstawiciele różnych branż. Ich powodzenie działa jak magnes i przekonuje do tej lokalizacji nowe firmy.

Piaseczno stało się swego rodzaju zagłębiem przedsiębiorców. Zastanawiające, jak firmom z różnych branż udaje się funkcjonować obok siebie.
Infrastruktura regionu jest bardzo sprzyjająca np. od strony komunikacyjnej. Przebiegające tu drogi pozwalają na transport wzdłuż i wszerz Polski. Z drugiej strony popularność Piaseczna przyczynia się do zmniejszenia liczby pustostanów w tym rejonie. W Jartom jesteśmy czujni przy szukaniu nowych ofert. Ułatwia nam to na pewno uznanie, jakim cieszy się nasza marka. Korzystając z okazji mogę powiedzieć, że obecnie zainteresowanym Piasecznem klientom, możemy zaoferować w tym rejonie do wynajęcia halę znajdującą się na terenie Centrum Dystrybucyjnego.

Jest więc okazja na zaistnienie w Piasecznie. Jacy klienci szczególnie mogliby skorzystać z tej oferty?
To dobra okazja dla dystrybutorów, także z powodu wspomnianej dogodnej lokalizacji, ale również ze względu na oparcie nieruchomości na konstrukcji stalowej i wyposażenie hali w stałe rampy. Również place manewrowe będą udogodnieniem przy rozładunku i transporcie. Jest to także hala odpowiednia na potrzeby dotyczące magazynowania. Przemawia za tym posadzka betonowa i wysokie składowanie.

Jartom opisuje obrzeża jako atrakcyjne siedziby firm. Czy ta oferta przewiduje udostępnienie najemcom powierzchni biurowej?
Jak najbardziej. Klient obok hali może urządzić biuro firmy. Może ono zostać zaaranżowane zgodnie z jego życzeniem. To wszechstronnie pomyślana nieruchomość. Nasi doradcy chętnie pokażą dodatkowe możliwości jej wykorzystania. Konsultacja może być połączona ze szczegółowymi oględzinami oferowanej hali. Taka prezentacja pozwoli w pełni docenić walory hali.Zobacz link:
Hala wynajem z rampą Piaseczno
,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt