O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Usługi JARTOM Real Estate: » Magazyny cała Polska » Magazyny na odzież
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jak poradzić sobie z magazynowaniem odzieży w centrach logistycznych?


Firmy zajmujące się dystrybucją wysokiej klasy odzieży napotykają wiele wyzwań związanych z magazynowaniem odzieży:

1. odzież zamawiana jest jednostkowo (po kilka lub nawet po jednej sztuce danego asortymentu w danym rozmiarze),
2. szybka zmiana trendów mody, generuje błyskawiczną zmianę kupowanych modeli,
3. część odzieży wyższej jakości musi być przechowywana w pozycji wiszącej,
4. sprzedaż internetowa odzieży generuje dużą liczbę zwrotów i zamian.
Po pierwsze takie wymagania mogą być zrealizowane w magazynach umożliwiających szybką dystrybucję, a więc wyposażonych w dużą liczbę doków, place manewrowe, oraz odpowiednią wysokość. JARTOM reprezentuje ponad 250 parków logistycznych w Polsce. Z takiego bogactwa ofert nawet najbardziej wymagający Klient coś odpowiedniego wybierze.
Po drugie, powyższe wymagania wymuszają instalowanie specjalistycznych urządzeń w magazynie takich jak szynowe systemy transportu podwieszanego, antresole, kilkupoziomowe podesty, czy regały wysokiego składowania. Tak drogie urządzenia powinno się montować w nowych lub najwyżej kilkuletnich, nowoczesnych halach magazynowych. W JARTOM  wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz nowocześnie wyposażoną powierzchnię magazynową  w dowolnym regionie kraju, od zaraz skorzystasz z bezpłatnej porady w zakresie odpowiedniego wyboru magazynu,  dostosowanego do składowania odzieży zarówno w formie wiszącej jak i zapakowanej płasko w standardowe kartony czy pojemniki.

Lokalizacja magazynu powinna być dostosowana do rozmieszczenia sieci obsługiwanych z magazynu sklepów. 

Dlatego w Jartom szczególnie dużo magazynów znajdziesz do najmu lub do zakupu w okolicach Warszawy, na Górnym i Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce i w innych doskonałych lokalizacjach, szczególnie przy węzłach autostrad.
Rosnąca konkurencja, dynamiczny rozwój sprzedaży internetowej wymaga doświadczenia i wiedzy w doradztwie wyboru magazynu spełniającego kryteria najwyższych oczekiwań Klienta.
Szybka i precyzyjna reakcja na zachowania klientów, wymagała stworzenia pierwszorzędnej oferty hal magazynowych, spójnej z  oczekiwaniami na rynku w branży odzieżowej. Obecnie w JARTOM znajdziesz hale magazynowe, przygotowane do wyposażenia w infrastrukturę do konfekcjonowania i systemy wysokiego składowania dzięki którym, magazynowanie towaru odzieżowego,  stanie się prostsze i oszczędniejsze.
Doradzimy  Klientom  JARTOM odpowiednie miejsce i powierzchnię magazynową,  będąc naszym klientem zyskujesz:
najniższe koszty magazynu na rynku, 
dostęp do największej bazy hal pod odzież,
wygodną obsługę, doradcy JARTOM przyjadą do Twojego biura oraz zaprezentują obiekty w terenie,
obsługę bezprowizyjną,
Wykwalifikowani i doświadczeni przedstawiciele JARTOM dostosują dla najbardziej wymagającego Klienta, najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie odpowiedniej  powierzchni spełniającej najwyższe standardy magazynowania,  niemal każdego towaru. 
Jeśli poszukujesz magazynu do przechowywania towaru na półkach, regałach i miejscu położonym w bliskiej odległości od głównych arterii komunikacyjnych działaj – już dziś skontaktuj się z firmą JARTOM.

długoterminowe umowy

duże magazyny do wynajęcia

bez prowizjilub wypełnij formularz:

Magazyny na odzież

Temat:
Treść:
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
Tel. kontaktowy:
E-mail: *
Oświadczam, że zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach realizacji kontaktu zwrotnego. *
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE


SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Usługi
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt