O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Budynek magazynowo-produkcyjny z biurem - Tarczyn, blisko Trasy Krakowskiej, oferta nr 1069a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Budynek magazynowo-produkcyjny z biurem, oferta nr 1069a

Tarczyn, blisko Trasy Krakowskiej

  • Powierzchnie biurowe do wykończenia. Możliwość dostosowania pod potrzeby klienta. Ogrzewanie gazowe.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Hala wynajem i sprzedaż min. 2934 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 5 000 000 PLN + VAT, Czynsz za mkw. powierzchni hali 12 PLN + VAT + opłaty
(czynsz za małą halę 9 zł + VAT)
Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Tarczyn, blisko Trasy Krakowskiej, 21 km od Warszawy, kierunek na południowy - zachód od Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 250 mkw., do wykończenia  
Zabezpieczenia, ochrona  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, utwardzony  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Zielony: Tarczyn to przecież zagłębie owocowo warzywne. to sady i zielone pola. Tarczyn to świetne miejsce aby udać się w każdym kierunku kraju. Blisko ok. 30 km do Warszawy to droga na Radom, Kielce, Kraków. Kilka kilometrów do DK-50 (obwodnica Warszawy) która łączy nas z S-8 lub A-2. Gdy tę lokalizację poddamy rozważeniu nie mamy kłopotu aby stworzyć fajny magazyn, w fajnym miejscu dla naszej firmy. Tarczyn to także duży potencjał, dobre sąsiedztwo wielu firm, blisko Grójca, Żyrardowa czy też chwila do Łodzi. Naprawdę warto pomyśleć o tej hali na sprzedaż.

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Budynek magazynowo-produkcyjny z biurem znajduje się w gminie Tarczyn. Gmina Tarczyn położona jest w województwie mazowieckim w powiecie piaseczyńskim. Sąsiednie gminy to: Nadarzyn, Żabia Wola, Lesznowola, Piaseczno, Prażmów, Grójec i Pniewy. Gmina Tarczyn znajduje się na pograniczu Równiny Łowicko – Błońskiej, Równiny Warszawskiej i Wysoczyzny Rawskiej. Przez Tarczyn przepływa rzeka Tarczynka.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Najlepszym sposobem podróżowania na terenie gminy, do miast i gmin ościennych oraz innych, większych miejscowości, jest wykorzystanie komunikacji PKS oraz przewoźników prywatnych.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Atutem gminy Tarczyn jest jej położenie. Przez Tarczyn przebiega droga krajowa nr 7 (S-7) łączy ona Gdańsk – Warszawę – Kraków, droga wojewódzka (876) Łoś - Tarczyn – Mszczonów oraz drogi powiatowe, gminne i lokalne. Układ drogowy zapewnia dobre połączenia między miejscowościami w gminie oraz połączenia z sąsiednimi gminami. Niespełna kilka kilometrów od Tarczyna przebiega droga krajowa nr 50 stanowi ona obwodnicę Warszawy. DK-50 łączy się bezpośrednio z A-2, DK-8 (S-8) daje nam to bezproblemowy dojazd do prawie wszystkich najważniejszych aglomeracji w Polsce - Wrocław, Łódź, Poznań, Szczecin czy też na wszystkie drogowe przejścia graniczne naszego państwa.

Komunikacja kolejowa.
Komunikację kolejową zapewnia linia łącząca Skierniewice z Górą Kalwarią. Na terenie gminy Tarczyn zlokalizowane są trzy stacje kolejowe: w Tarczynie, Jeżewicach i Gładkowie. Przez obszar gminy przebiega również trasa wąskotorowej kolejki dojazdowej, obecnie jednak nie jest ona wykorzystywana do celów komunikacyjnych.

Opis gospodarki regionu.
Znakomite położenie logistyczno-komunikacyne gminy Tarczyn, bliskość Warszawy (25 km) oraz istnienie podstawowej infrastruktury technicznej, stwarza idealne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej i rozpoczęcia nowych inwestycji. Na terenie gminy Tarczyn działa kilka firm, o dużym znaczeniu dla lokalnej gospodarki. Wśród głównych branż wymienić należy spożywczą Agros-Fortuna, „Zielona Budka”, „Van Melle Polska”, „Niagara” oraz przemysłową Tarona-Ceramika, Przedsiębiorstwo Produkcji Urządzeń Chłodniczych, Tarmont-Panel. Wymienione zakłady są głównymi pracodawcami w gminie, a podatki przez nie płacone stanowią ważną pozycję w jej budżecie. Niektóre firmy posiadają własne ujęcia wody i oczyszczalnie ścieków, które mogą być włączone w systemy ogólnogminne.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (13)Hale Poznań (4)Hale Łódź (3)Hale Toruń (2)
Hale Szczecin (1)Hale Białystok (1)Hale Wrocław (1)Hale Kielce (1)
Hale Lublin (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt