Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Budynki magazynowe z biurami - Częstochowa, oferta nr 2757a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Budynki magazynowe z biurami, oferta nr 2757a

Częstochowa

  • Biura częściowo klimatyzowane, sala konferencyjna.
  • Hala na sprzedaż 2761 mkw.

Kategoria na sprzedaż, magazyn  
Lokalizacja Częstochowa, Nieruchomość oddalona jest od centrum o około 5 km. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny o podobnej funkcji, tereny kolejowe, oraz tereny niezabudowane. , okolica przemysłowo – usługowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości dobry  
Hala wysokość  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka betonowa  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max  
Zabezpieczenia, ochrona TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren wyłożony kostką  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Budynki magazynowe z biurami znajdują się w Częstochowie. Częstochowa to miasto na prawach powiatu w województwie śląskim w południowej Polsce, siedziba powiatu częstochowskiego. Położona jest w Małopolsce nad rzeką Wartą, w trzech mezoregionach fizycznogeograficznych, należących do Wyżyny Krakowsko- Częstochowskiej i Wyżyny Woźnicko-Wieluńskiej.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikację miejską i podmiejską w Częstochowie obsługuje Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne (MPK). W Częstochowie kursują 3 linie tramwajowe, 32 linie autobusowe w tym nocne i weekendowe oraz 8 linii podmiejskich. Chciałbym tu nadmienić, iż MPK Częstochowa zaliczane jest do jednych z najlepiej funkcjonujących przedsiębiorstw komunikacyjnych w Polsce. Niewątpliwie przyczynia się to do rozwoju oraz poprawy, jakości życia lokalnej społeczności.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Częstochowę przecina droga międzynarodowa E-75 łącząca centrum kraju z Okręgiem Katowickim. Jest to część autostrady A-1. Mamy, więc wspaniałe połączenie z najbardziej uprzemysłowionymi obszarami Polski oraz bez problemu dostaniemy się do zachodniej Europy. A-1 bezpośrednio prowadzi do Republiki Czeskiej oraz łączy się z autostradą A-4 (E-40) możemy wtedy obrać kierunki na Berlin bądź na Kraków i Rzeszów. E-75 w kierunku centrum poprowadzi nas do Łodzi, Gdańska a zjeżdżając na S-8 dotrzemy do Warszawy i dalej na wschód kraju Białystok, Terespol. Częstochowę przecinają również drogi krajowe DK-46 kieruje na Szczekociny, DK-43 prowadzi do Wielunia oraz DK-91 do Radomska.

Komunikacja kolejowa.
Stacja kolejowa w Częstochowie znajduje się w śródmieściu. Jest do jeden z najnowocześniejszych dworców kolejowych w Polsce (kategoria „P” czyli Premium). Stacja ta jest jedną z najważniejszych w południowej Polsce, zatrzymują się tam pociągi Express Intercity (Fredro, Łużyce, Śnieżka, Viadrina) do Lublińca, Opola, Warszawy i Wrocławia, Twoje Linie Kolejowe spółki PKP Intercity (Doker, Kmicic, Oleńka, Opolanin, Pogoria, Rawa, Reymont, Stanisław Wysocki, Stoczniowiec, Walenty Roździeński) do Bielska-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Katowic, Koluszek, Krakowa, Kutna, Lublińca, Łodzi Kaliskiej, Opola, Piotrkowa Trybunalskie-go, Radomska, Skierniewic, Sosnowca, Szczecina, Torunia, Warszawy i Wrocławia oraz pociągi Regio spółki Przewozy Regionalne do Kielc, Krakowa i Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi i Włoszczowy a także składy Kolei Śląskich do Gliwic, Katowic, Lublińca, Tychów, Zawiercia, Wisły i Włoszczowy .

Opis gospodarki regionu.
Częstochowa to jeden z większych ośrodków przemysłu odzieżowego i włókienniczego w Polsce. Aglomeracja Częstochowska jest największym ośrodkiem gospodarczym, administracyjnym i kulturalnym w subregionie północnym województwa śląskiego. Na tym terenie swoją działalność prowadzą między innymi firmy: TRW Polska, Bremo, Grupa Lew, Stolzle Częstochowa, CSF Poland, Drog-Bud, Gomma Polska, Kromiss-Bis, STRADOM . Należy także wspomnieć, iż rozwinęła się tu także turystyka.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (17)Hale Poznań (5)Hale Łódź (3)Hale Toruń (2)
Hale Szczecin (1)Hale Białystok (1)Hale Olsztyn (1)Hale Gorzow Wielkopolski (1)
Hale Wrocław (1)Hale Kielce (1)Hale Lublin (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt