O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Centrum magazynowo - produkcyjne. - Warszawa Bielany - blisko trasy E-7, oferta nr 1362f
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Centrum magazynowo - produkcyjne., oferta nr 1362f

Warszawa Bielany - blisko trasy E-7

  • Biuro zlokalizowane na trzech kondygnacjach. Możliwość dowolnej aranżacji (open space, podział na pokoje) pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. Możliwość założenia klimatyzacji.
  • Termin dostępności nieruchomości: 15 miesięcy od podpisania umowy najmu
  • Minimalny moduł hali na wynajem 4000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Warszawa Bielany - blisko trasy E-7, dogodne połączenie z Wisłostradą i trasą na Poznań, kierunek na Gdańsk, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości bardzo dobry  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 3500 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, zamknięty, zazieleniony-częściowo  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Centrum magazynowo - produkcyjne znajduje się w warszawskiej dzielnicy Bielany, graniczącej z Żoliborzem, Bemowem, a północna granica Bielan jest równocześnie granicą Warszawy

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
W granicach dzielnicy Bielany kursują między innymi: metro, kilka linii tramwajowych, kilkanaście autobusowych oraz mikrobusy. Poza tym istnieje specjalne połączenie autobusowe między Bielanami a dzielnicą Łomianki.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Dzielnica Bielany leży u skrzyżowania trzech istotnych szlaków komunikacyjnych, zarówno europejskich, krajowych, jak i wojewódzkich. Są to Droga Krajowa nr 7 (z Żukowa k. Gdańska przez Warszawę do granicy ze Słowacją w Chyżnem), będąca fragmentem trasy europejskiej E 77, DK 8 (od przejścia granicznego do Czech w Kudowie-Zdroju do przejścia granicznego na Litwę w Budzisku), czyli europejska trasa E 67 oraz droga wojewódzka numer 898. Na etapie budowy są kolejne ulice – przykładowo: Bohdziewicza, Berenta, Karska, Szaflarska oraz Arkuszowa.

Komunikacja kolejowa.
Bielany nie posiadają połączenia kolejowego, najprościej więc dojechać pociągiem na teren dzielnicy Bródno, a potem przedostać się na Bielany mostem gen. Stefana Grota Roweckiego.

Opis gospodarki regionu.
Do mocnych stron dzielnicy Bielany, wspierających je w walce o inwestorów, niewątpliwie należą: położenie w linii korytarza ekologicznego doliny Wisły, znaczne zasoby i walory przyrodnicze oraz krajobrazowe, duża powierzchnia terenów zieleni, walory krajobrazu miejskiego wynikające z zabytkowych zespołów architektonicznych – obiektów architektury sakralnej, świeckiej i wojskowej oraz małej architektury, przyjęcie przez Władze założeń do polityki ekorozwoju, systematyczna modernizacja Huty Lucchini (największego zakładu przemysłowego na Bielanach), zmierzająca do zmniejszenia do minimum emisji zanieczyszczeń do powietrza atmosferycznego, troska o wysoki poziom edukacji ekologicznej mieszkańców, rozwijanie sieci monitoringu środowiska przyrodniczego i podejmowanie na podstawie ich wyników działań realizacyjnych (np. budowa ekranów dźwiękochłonnych, wymiana okien wzdłuż Trasy AK, usuwanie azbestu w budynkach mieszkalnych), istniejący zasób terenów gminnych możliwych do zagospodarowania pod funkcje produkcyjne, usługowe i mieszkaniowe, skomunalizowanie terenów przylegających od strony północno-zachodniej do Lasu Bielańskiego i możliwość ich wykorzystania na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, stosunkowo dobrze rozwinięta sieć transportu publicznego oraz dobra dostępność do centrum miasta środkami komunikacji miejskiej, budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, punktów poboru wody oligoceńskiej oraz stacji uzdatniania wody wodociągowej w os. Wrzeciono i Górny Marymont. Jednymi z większych zakładów produkcyjnych na terenie dzielnicy Bielany są: Huta Warszawa, specjalizująca się w produkcji stali jakościowych i stopowych oraz Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (144)Hale Katowice (51)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt