Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Czosnów Logistic Park Warszawa - Wynajem lub zakup po wybudowaniu, oferta nr 1393a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Czosnów Logistic Park Warszawa, oferta nr 1393a

Wynajem lub zakup po wybudowaniu  • Hale z możliwością lekkiej produkcji z zapleczem magazynowym, socjalnym i biurowym. Możliwość doświetlenia światłem dziennym poprzez okna w bocznej elewacji.Ogrzewanie i oświetlenie umożliwiające precyzyjną pracę. Instalacje dla maszyn i urządzeń. Planowana moc prądu 2,5 MW. Prowadzenie produkcji, rodzaj prowadzonej produkcji , a także działań typu konfekcjonowanie, montaż i innych, każdorazowo musi być zweryfikowane z aktami prawa miejscowego określającymi przeznaczenie i warunki zagospodarowania, odpowiednimi urzędami administracyjnymi i właścicielem obiektu, a także wymaga sprawdzenia zapotrzebowania na media użytkownika obiektu / potencjalnego najemcy.
  • Biura budowane w technologii z prefabrykatów. Aranżacja biura wg wymagań najemcy.
  • Termin dostępności nieruchomości: dostosowany jest do wymagań najemcy. Biorąc pod uwagę dużą skalę i stopień skomplikowania projektu, a także ewentualną konieczność uzyskiwania pozwoleń administracyjnych, proces projektowania i budowania wynosi około 9 miesięcy.
  • Minimalny moduł hali na wynajem 3000 mkw., maksymalny do uzgodnienia (budynki o powierzchniach od 5000 mkw do 30000 mkw. powierzchnia całego parku logistycznego to 70000 mkw)

Czynsz za mkw. powierzchni hali 3 Euro + VAT + opłaty
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Wynajem lub zakup po wybudowaniu, bezpośrednio przy trasie E7, będącej w przyszłości częścią S7 spinającą północ z południem Polski, przechodząca przez Gdańsk, Warszawę i Kraków. Zaletą jest bliskość Warszawy (10 km od granicy) oraz bliskość lotniska Modlin (15 km). , kierunek na północ od Warszawy w kierunku na Modlin i dalej na Gdańsk., ciąg budynków magazynowych, przemysłowych i biurowych przy trasie, trasa szybkiego ruchu 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości BTS - najemca otrzymuje nowy budynek, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 10000 mkw., w standardzie biuro stanowi 10-20 % powierzchni magazynowej, możliwe dostosowanie powierzchni do wymagań najemcy.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Konsultant rynku magazynowego: To jedyne centrum dystrybucyjne, które powstaje w tym rejonie. Brakowało w okolicach Łomianek dobrych powierzchni magazynowych do wynajęcia. Obiekt będzie stanowił zaplecze magazynowe dla Warszawy od strony Gdańska.
Pod względem technicznym najciekawsza wydaje mi się możliwość zainstalowania suwnicy.

~ Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami: Nie tylko magazyny, będziemy mieli również możliwość lokowania firm produkcyjnych. Czysta i lekka produkcja będzie mile widziana. Dostęp do 2,5MW i kadry pracowników z okolic Warszawy niewątpliwie zapewni sukces. 

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łomna Las w gminie Czosnów, w województwie mazowieckim, w powiecie nowodworskim. Czosnów Logistic Park Warszawa jest oddalone o 10 km od granicy Warszawy. Sąsiednie gminy to Łomianki, Izabelin, Jabłonna, Leoncin, Leszno, Nowy Dwór Mazowiecki oraz Zakroczym.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Na terenie gminy działa komunikacja wewnętrzna, podróżni mogą korzystać także z taboru PKS i prywatnych przewoźników. W odległości 800 m od Czosnów Logistic Park Warszawa zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii 750 kursującej na trasie Metro Młociny – Palmiry. Dojazd do Warszawy zajmuje 35 minut..

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Czosnów znajduje się przy drodze krajowej nr 7 Warszawa – Gdańsk, będącej jednocześnie fragmentem trasy europejskiej E77, biegnącej z Rosji na Węgry.

Komunikacja kolejowa.
Czosnów nie posiada własnego połączenia kolejowego z innymi miejscowościami, dlatego najlepszym sposobem by dostać się na teren gminy jest dojazd do Nowego Dworu Mazowieckiego, a następnie skorzystanie z komunikacji samochodowej, dzięki połączeniu drogowemu trasą E77. Najbliżej z Czosnowa jest do portu lotniczego w Modlinie (15 km). Lotnisko Chopina w na warszawskim Okęciu oddalone jest o około 35 km. Dojazd samochodem osobowym na Okęcie zajmuje zazwyczaj około 40 minut.

Opis gospodarki regionu.
Działalność gospodarcza prowadzona na terenie Gminy Czosnów charakteryzuje się dużą różnorodnością branż. Najwięcej firm jest z branż związanych z działalnością spożywczą, budowlaną oraz produkcyjną. Największe firmy z terenu Gminy Czosnów to ADAMED, ADAL, Aereco wentylacja, AUER Polska, BELLA Centrum Kompozytów, Bergerat Monnoyeur CAT, CHR. HANSEN POLAND, Centrum Szkoleniowe CENTAUR, Inter Cars, ELOPAK, FAGOR Gastro, CYRK KORONA, IZOTERM, P.P.H.U. KRIX-POOL, Eko Harpoon Technologie Ekologiczne, Model TekPak, ROBOTY ZIEMNE, SOUDAL, PARKER POLAND, Pensjonat Pogodna Jesień, POL-BETON, oraz SaneChem, STRAWA. W sąsiadującej z Czosnowem Gminie Łomianki gospodarka opiera się na małych i średnich przedsiębiorstwach usługowych, firmach budowlanych i remontowych, zakładach poligraficznych, firmach produkcyjnych i transportowych. W gminie Łomianki mieszczą się takie firmy jak: Devcor, Kles-Bud, MINTS, Welldone, United Trade, PRO-PRINT, SFA Poland, Axanm, Venture Industries


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (145)Hale Katowice (50)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (14)Hale Kraków (9)Hale Toruń (8)
Hale Rzeszów (6)Hale Szczecin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (5)Hale Lublin (5)
Hale Olsztyn (2)Hale Kielce (2)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt