Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Usługi JARTOM Real Estate: » Magazyny cała Polska » deweloperzy magazynowi w Polsce » Hines » Hines » Hala do wynajęcia w Distribution Park Warszawa - Warszawskie Okęcie, oferta nr 1001e
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Hala do wynajęcia w Distribution Park Warszawa, oferta nr 1001e

Warszawskie Okęcie

  • Nowoczesny park dystrybucyjny zlokalizowany blisko lotniska, w sąsiedztwie innych parków. Lokale magazynowe i biurowe do wynajęcia.
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1092 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Warszawskie Okęcie, w pobliżu Trasy Katowickiej, kierunek na południowy-zachód od centrum Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości bardzo dobry  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 367 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
LOGICOR Okęcie znajduje się na warszawskim Okęciu, sąsiadującym między innymi z rejonami: Raków, Salomea, Oracz Wielka, Załuski i Paluch. Hala jest świetnie zlokalizowana przy trasie wylotowej z Warszawy na Kraków i Katowice.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Do LOGICOR Okęcie znajdującego się w obrębie al. Krakowskiej można dojechać autobusami linii: 182, 106, 154, 301, 124, a także 703, 706, 707, 711, 715, 721.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez Okęcie biegną dwie drogi krajowe – numer 7, z Żukowa k. Gdańska przez Warszawę do granicy ze Słowacją w Chyżnem oraz droga krajowa to numer 8, od przejścia granicznego do Czech w Kudowie-Zdroju do przejścia granicznego na Litwę w Budzisku. Do lotniska Warszawa-Okęcie dociera również droga wojewódzka numer 634, łącząca Warszawę z miastami w północno-wschodniej części aglomeracji warszawskiej.

Komunikacja kolejowa.
Znajduje się tutaj stacja kolejowa Warszawa Okęcie, obsługująca ruch na linii Warszawa-Kraków. Z tej stacji można dojechać elektrycznymi pociągami podmiejskimi między innymi do Śródmieścia stolicy, Radomia i Zalesia Górnego.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie Okęcia znajduje się, największy w Polsce, międzynarodowy port lotniczy, położony około 8 kilometrów na południe od centrum Warszawy. Lotnisko Warszawa –Okęcie obsługuje prawie połowę całości ruchu pasażerskiego w Polsce, a odlatujące stąd samoloty przewożą pasażerów do krajów Ameryki Płn., Afryki, Azji i Europy. Obecnie, dla podróżnych, zagwarantowanych jest około 100 połączeń rejsowych z portami w kraju i na świecie. Na liniach krajowych można podróżować między innymi do Wrocławia, Gdańska i Krakowa. Niegdyś Okęcie należało do Warszawskiego Okręgu Przemysłowego, aktualnie najbardziej znaczącym punktem na mapie gospodarczej regionu jest kompleks biurowy Okęcie Bussiness Park. W okolicy swoje siedziby ulokowały między innymi firmy Kingfisher, Mitsubishi, EATON, Coty, Polbank i inne.
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt