O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Hale na sprzedaż » Hale do wynajęcia » Hala produkcyjna z najemcą - Okolice Nasielska, ok. 50 km od Warszawy., oferta nr 2002a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Hala produkcyjna z najemcą, oferta nr 2002a

Okolice Nasielska, ok. 50 km od Warszawy.

  • Hala z zapleczem magazynowym w bardzo solidnej żelbetonowej konstrukcji .Budynek po kapitalnym remoncie w 2010 roku. Nowa posadzka (w części bezpyłowa) o wytrzymałości do 8 ton/mkw. Siatka słupów 12 x 12 m. Jedna nawa o wysokości 11m i powierzchni 800 m/2 posiada rozstaw słupów 18x12. Niewielkie zaplecze socjalne. Duża ilość świetlików. Wysoki przydział mocy prądu – własna stacja TRAFO. Możliwy montaż suwnic. W bliskim sąsiedztwie znajduje się czynna bocznica kolejowa. Powierzchnia gruntu ponad 1,45 ha.
  • Hala sprzedaż 4891 mkw.

Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Okolice Nasielska, ok. 50 km od Warszawy., Nasielsk, kierunek na Gdańsk, okolica typowo przemysłowa, droga lokalna 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości dobry  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka betonowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max  
Zabezpieczenia, ochrona ochrona we własnym zakresie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, place manewrowe, parkingowe  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Hala produkcyjna z najemcą znajduje się w mieście i gminie Nasielsk, w województwie mazowieckim, w powiecie nowodworskim. Nasielsk sąsiaduje między innymi z gminami Nowe Miasto, Zakroczym, Pomiechówek, Serock i Winnica.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Gmina Nasielsk jest bardzo dobrze skomunikowana z położoną w odległości 50 km Warszawą. Połączenie ze stolicą obsługują pociągi osobowe PKP oraz autobusy PKS i przewoźników prywatnych. Na terenie gminy kursują autobusy SKR, PKS oraz linie prywatne, które obsługują między innymi połączenie Nasielsk Miasto – Nasielsk dworzec PKP.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Na terenie gminy krzyżują się drogi wojewódzkie nr 571 oraz 632, łączące się w obszarze województwa mazowieckiego z drogami krajowymi nr 7, 8 i 61. Droga krajowa nr 8, najdłuższa tego typu trasa stanowi polski odcinek międzynarodowej trasy E67, biegnącej z Czech przez Polskę i republiki nadbałtyckie w kierunku Finlandii. W Polsce łączy Warszawę z Augustowem, przecinając terytorium pięciu województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Droga krajowa nr 61 przebiega równolegle do drogi nr 8, natomiast droga nr 7 łączy okolice Gdańska z przejściem granicznym w Chyżnem, biegnąc przez Warszawę. Droga ta jest częścią międzynarodowej trasy europejskiej E77, prowadzącej z Polski przez Słowację do Węgier.

Komunikacja kolejowa.
Dworzec kolejowy znajduje się w odległości 5 km od centrum miasta Nasielsk. przez gminę przebiega trasa połączenia kolejowego osobowego Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny, oraz Warszawa – Ciechanów – Działdowo. Pociągi pośpieszne zapewniają komunikację m.in. z Gdańskiem, Gdynią, Kołobrzegiem, Olsztynem, Krakowem czy Lublinem.

Opis gospodarki regionu.
Najbardziej znaną firmą jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Elektro-Plast zajmujące się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego, posiadające znaczny udział w rynku krajowym i europejskim. Ponadto na terenie gminy funkcjonuje około 200 firm z branży rolno-spożywczej oraz handlowo-usługowej. Gmina Nasielsk nastawiona jest na wspieranie inwestorów, dysponuje grunty pod budowę obiektów przemysłowo–magazynowych. Budynki w sąsiedztwie lądowiska Chrcynno mogą zostać wykorzystane jako nieruchomości przemysłowe.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (3)Hale Tarczyn (1)Hale Pruszków (1)Hale Łomianki (1)
Hale Wołomin (1)Hale Klembów (1)Hale Brwinów (1)Hale Łochów (1)
Hale Sochaczew (1)Hale Wierzbica (1)Hale Ciechanów (1)Hale Mszczonów (1)
Hale Góra Kalwaria (1)Hale Piaseczno (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt