Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Hala produkcyjno magazynowa z budynkiem socjalno biurowym - Warszawa Żerań, oferta nr 1687a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Hala produkcyjno magazynowa z budynkiem socjalno biurowym, oferta nr 1687a

Warszawa Żerań

  • Hala magazynowo - produkcyjna o wymiarach 45m x 110m z możliwością dowolnego podziału na część magazynową i produkcyjną, doświetlona światłem dziennym , ogrzewana gazowo. Posadzka bezpyłowa. Dostęp do hali poprzez 4 bramy z poziomu "0".
  • Pomieszczenia socjalno biurowe na dwóch kondygnacjach.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Minimalny moduł hali na wynajem 4950 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za całość 30 250 Euro + VAT + opłaty
Kategoria do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Warszawa Żerań, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 800 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Hala produkcyjno magazynowa znajduje się na warszawskim osiedlu Żerań. Żerań należy do dzielnicy Białołęka. Osiedle graniczy z Tarchominem, Różopol, Konstantynów, Annopol i dzielnicą Praga Północ. Osiedle spełnia głównie funkcje przemysłowe.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Żerań jest bardzo dobrze skomunikowany z dzielnicami i centrum Warszawy, dzięki autobusom i tramwajom prowadzonym przez warszawskie ZTM.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Żerań to osiedle położone pomiędzy drogą szybkiego ruchu nr 8 a drogą krajową nr 61. Jest to niewątpliwy atut tej lokalizacji. DK- 61 prowadzi w kierunku Augustowa krzyżując się z wieloma głównymi drogami. Natomiast DK-8 (S-8) na wschód zaprowadzi nas do Białegostoku i dalej na granicę państwa. Natomiast na zachód S-8 jest Zachodnią i Północną Obwodnicą Warszawy. S-8 „wpada” także w Południową Obwodnicę Warszawy – drogę ekspresową S-2. Mamy więc wspaniały dojazd do prawie każdego miejsca w stolicy. S-8 łączy się w Warszawie z autostradą nr 2 biegnącą w kierunku Łodzi, Konina, Poznania i do granicy w Świecku. S-8 to droga także do Wrocławia oraz obiera kierunek na Okręg Katowicki. Wchodzi w skład międzynarodowej trasy E-67, łączącej Pragę, Warszawę i kraje bałtyckie.

Komunikacja kolejowa.
Na terenie Żerania znajdują się dwie stacje kolejowe obsługujące ruch osobowy: Warszawa Żerań oraz Warszawa Toruńska. Ze stacji Warszawa Żerań obsługiwanej przez Szybką Kolej Miejską oraz Koleje Mazowieckie dostaniemy się np. na lotnisko Chopina jadąc przez centrum Warszawy, bądź w przeciwnym kierunku, pojedziemy do Legionowa, Wieliszewa, Ciechanowa, Nasielska czy też do Działdowa. Należy także wspomnieć, iż na Żeraniu znajduje się duża stacja PKP obsługująca ruch towarowy, stacja pięciokierunkowa, łącznie 13 linii kolejowych, tworzących tzw. węzeł nadwiślański. Z Żerania na lotnisko Warszawa-Okęcie najłatwiej i najszybciej przedostać się drogą krajową numer 7, przez most gen. Roweckiego, a następnie Wybrzeżem Gdyńskim i ulicami Wioślarską, Solec, Czerniakowską, Doliną Służewiecką, Sasanki, Marynarską i Żwirki i Wigury.

Opis gospodarki regionu.
Żerań to przede wszystkim osiedle spełniające funkcje przemysłowe, choć północno-zachodnia część przeznaczona jest w większości na tereny mieszkalne. Na terenie Żerania znajduje się druga pod względem wielkości i pod względem wytwarzanego ciepła, Elektrociepłownia Żerań, a także największa i najważniejsza w Warszawie bocznica kolejowa. Znajdują się tam także m.in. zakłady Coca-Coli HBC Polska, Fabryka Koram ZZM, Factory Annopol, Stocznia Żerań, Polfa, Pollena, Zakłady Zbożowe i wiele innych przedsiębiorstw.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (170)Hale Katowice (43)Hale Łódź (35)Hale Wrocław (22)
Hale Poznań (19)Hale Gdańsk (11)Hale Kraków (8)Hale Toruń (7)
Hale Szczecin (5)Hale Rzeszów (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)Hale Lublin (4)
Hale Kielce (2)Hale Białystok (1)Hale Opole (1)


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt