O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Hala produkcyjno-magazynowa. - Sochaczew, 3 km do trasy E30., oferta nr 2004a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Hala produkcyjno-magazynowa., oferta nr 2004a

Sochaczew, 3 km do trasy E30.


  • Biuro zostanie dostosowane do potrzeb klienta.
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Hala sprzedaż 6000 mkw., wynajem min. 2000 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 3 000 000 PLN + VAT, Czynsz za mkw. powierzchni hali 8 PLN + VAT + opłaty
Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Sochaczew, 3 km do trasy E30., Sochaczew, kierunek na zachód od Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka - terakota, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 250 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Hala produkcyjno-magazynowa znajduje się w gminie Sochaczew, w województwie mazowieckim. Sochaczew leży w centrum Polski, w bliskim sąsiedztwie Warszawy. Gmina graniczy z gminami Młodzieszyn, Rybno, Nowa Sucha, Teresin i Kampinos w widłach trzech rzek: Bzury, Pisi i Utraty oraz dużymi kompleksami leśnymi Puszczą Kampinoską i Puszczą Bolimowską.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Na terenie Gminy Sochaczew funkcjonuje komunikacja gminna obsługiwana przez PKS Grodzisk Mazowiecki. Mieszkańcy gminy do dyspozycji mają trzy linie autobusowe S1, S2, S3, którymi mogą podróżować w kierunkach Halinowa, Chodakowa czy też Żukowa. Dzięki prywatnym przewoźnikom oraz PKS gmina jest dobrze skomunikowana z Warszawą oraz Łodzią. Łódź co do wielkości jest trzecią aglomeracją w Polsce.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Ze względu na swoje położenie, Sochaczew jest istotnym węzłem drogowym, nieopodal krzyżuje się tu droga międzynarodowa E-30 (A-2) z Irlandii do Omska w Rosji (jej polski fragment to droga ze Świecka do Terespola) z drogą krajową nr 50 z Ciechanowa do Ostrowa Mazowieckiego. Z Sochaczewa do Warszawy można się dostać drogą krajową nr 92 przez Błonie oraz drogą wojewódzką nr 580 przez Żelazową Wolę, Kampinos i Leszno. Do Skierniewic pojedziemy drogą wojewódzką numer 705. Droga Krajowa nr 50 przebiega w całości przez woj. Mazowieckie. Stanowi ona obwodnicę aglomeracji warszawskiej. DK-50 Sochaczew omija obwodnicą i prowadzi bezpośrednio do autostrady A-2, DK- 2, DK-8 (S-8) a także do DK-7 (S-7). Mamy więc wspaniałe połączenie, prawie ze wszystkimi większymi miastami w Polsce oraz z granicami naszego państwa. A-2 (E-30) zaprowadzi nas bezpośrednio do Konina, Poznania czy też Berlina. Drogą krajową nr 8 (S-8) na wschód pojedziemy w kierunku Białegostoku na południowy zachód do Wrocławia a DK-7 (S-7) zaprowadzi nas do Radomia, Kielc czy też Krakowa. A-2 w Strykowie przecina się z autostradą A-1 podążymy, więc na pomorze Gdańsk, Gdynia czy też w przeciwnym kierunku do Okręgu Katowickiego. Dobra komunikacja drogowa z dużymi aglomeracjami, jakimi są Warszawa czy też Łódź oraz bliskość autostrady A-2 postrzegana jest, jako miejsce atrakcyjne do prowadzenia działalności gospodarczej.

Komunikacja kolejowa.
W Sochaczewie funkcjonuje stacja kolejowa, połączona infrastrukturą kolejową z Warszawą i Łowiczem. Swoje przystanki ma tutaj wiele pociągów pospiesznych i TLK, dzięki czemu z Sochaczewa można dojechać do Lublina, Zamościa, Chełma, Bydgoszczy, Białegostoku, Poznania, Zielonej Góry, Szczecina oraz Świnoujścia.

Opis gospodarki regionu.
Główne gałęzie gospodarki regionu to przemysł chemiczny, spożywczy, budowlany oraz kosmetyczny, a najważniejsze przedsiębiorstwa działające na terenie gminy to między innymi Boryszew ERG, Uponor Polska, Chodakowskie Zakłady Włókien Chemicznych Chemitex, Mars Polska, PCB Plecewice, Verona Products Professional, Energop oraz Sarens-Polska. Zaangażowanie gminy w rozbudowę infrastruktury drogowej oraz wsparcie działalności gospodarczej, poprzez systemowe działania promocyjne, promujące potencjał gospodarczy gminy, doprowadził do wzrostu liczby podmiotów gospodarczych w ostatnich 6 latach o prawie 20 %. Gmina Sochaczew w roku 2015 zdobyła prestiżową nagrodę „Orły Polskie Samorządu 2015” w Ogólnopolskim Plebiscycie Gminy Roku.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (144)Hale Katowice (51)Hale Łódź (43)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (13)Hale Toruń (8)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (6)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt