Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Hale i magazyn na sprzedaż - Tomaszów Mazowiecki Czerniewice Rawa Mazowiecka przy trasie Warszawa - Katowice, oferta nr 2546a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Hale i magazyn na sprzedaż, oferta nr 2546a

Tomaszów Mazowiecki Czerniewice Rawa Mazowiecka przy trasie Warszawa - Katowice

  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Hala na sprzedaż 10945 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 3 100 000 PLN + VAT
Kategoria na sprzedaż, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki Czerniewice Rawa Mazowiecka przy trasie Warszawa - Katowice, kierunek na południowy wschód, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości do rozbiórki, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka - płytki ceramiczne  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren utwardzony, plac manewrowy  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami: Duży teren pod przemysł w centrum Polski. W sąsiedztwie wytwórnia i salon firmowy Ceramika Paradyż oraz zakłady PepsiCo. Hale i magazyny wymagają gruntowych remontów i modernizacji. Powierzchnie biurowe również. Każda oferta zakupu będzie rozpatrzona. 

~ Paweł: Widziałem, oglądałem tę halę na sprzedaż. Hala zaprojektowana z głową i rozmachem. Pomyślano także o zielonym otoczeniu, zapleczu technicznym i wielu udogodnieniach dla pracowników. Halę warto reaktywować. Warto zagospodarować ten obiekt, obiekt z duszą i dobrym klimatem. Tomaszów Mazowiecki dla logistyka jest miejscowością znaną. Wiemy, że to prawie centrum Polski. Stamtąd wszędzie dojedziemy bez problemu, przecież blisko gierkówka ( Trasa Warszawa-Katowice). O dobrym sąsiedztwie wielu znanych firm nie będę wspominał. Jednak moja uwaga skierowana była na duży przydział mocy do tej hali, co tak naprawdę stanowi olbrzymi potencjał przyszłej inwestycji. Myślę, że warto polecić tę halę. 

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż położona jest w Tomaszowie Mazowieckim. Tomaszów Mazowiecki znajduje się na styku trzech regionów historyczno-kulturowych. Centrum Tomaszowa Mazowieckiego i jego południowe dzielnice należą do ziemi sieradzkiej, dzielnice na północ od rzeki Wolbórki należą do ziemi łęczyckiej, natomiast część miasta po prawej stronie rzeki Pilicy to Małopolska. Miasto sąsiaduje z gminą Lubochnia oraz wiejską gminą Tomaszów Mazowiecki.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
W Tomaszowie Mazowieckim funkcjonuje komunikacja miejska MZK. Miasto korzysta z 21 linii autobusowych, w których skład wchodzą także linie specjalne i nocne. Należy także wspomnieć o komunikacji PKS i prywatnych przewoźnikach.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Tomaszów Mazowiecki położony jest bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu nr 8. Praktycznie daje nam to możliwość udania się bezproblemowo w każdym kierunku kraju. Droga ekspresowa S-8 łączy się bezpośrednio z autostradami A-1, A- 4, A-8 jak również pośrednio z A-2. Należy wspomnieć, iż lokalizacja Tomaszowa Mazowieckiego plasuje to miasto w centrum Polski. Co stanowi wspaniałe rozwiązania logistyczne pod względem komunikacyjnym.

Komunikacja kolejowa.
W Tomaszowie Mazowieckim znajduje się stacja kolejowa, z której można się udać w czterech kierunkach Polski, między innymi do Krakowa, Gdyni, Szczecina, Opoczna czy też do Warszawy.

Opis gospodarki regionu.
Tomaszów Mazowiecki, w którym znajduje się hala, jest dużym ośrodkiem przemysłu ceramicznego, spożywczego, włókienniczego, maszynowego, odzieżowego, metalowego, skórzanego oraz usług. Na terenie miasta znajdują się m.in. firmy: TEDOR, Chipita Poland, RETOS, Innergo Systems, Rapmet, Dachsystem, TRANSTAL, Podhoran Polska, BARG S.A., Lemar.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (24)Hale Poznań (6)Hale Łódź (4)Hale Katowice (3)
Hale Gdańsk (2)Hale Wrocław (2)Hale Szczecin (1)Hale Toruń (1)
Hale Białystok (1)Hale Gorzow Wielkopolski (1)Hale Kielce (1)Hale Lublin (1)


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt