Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Idealna siedziba firmy z zapleczem magazynowo-dystrybucyjnym - Warszawa - Ursus, oferta nr 1829a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Idealna siedziba firmy z zapleczem magazynowo-dystrybucyjnym , oferta nr 1829a

Warszawa - Ursus

  • Na sprzedaż lub wynajem idealna siedziba firmy z zapleczem magazynowo-dystrybucyjnym w lokalizacji Warszawa Ursus. Hale magazynową wyposażono w regały i dostosowano do konfekcjonowania towarów. Na terenie nieruchomości ekskluzywne biurowe lokale użytkowe i sala ekspozycyjna. Wybierz tę hale - Jartom pomoże wynegocjować najlepsze warunki najmu.
  • Biuro o powierzchni 1000 mkw. w super standardzie, klimatyzowane, z salą konferencyjną i częścią ekspozycyjno- sprzedażową. Możliwy najem z pełnym wyposażeniem i systemem magazynowo-księgowym SAP.
  • Hala wynajem i sprzedaż min. 1700 mkw.

Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Warszawa - Ursus, kierunek na zachód od Centrum, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości idealny  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 1000 mkw., (w skład powierzchni biura wchodzi sala konferencyjna 140 mkw. powierzchnia ekspozycyjna 145 mkw. 15 pokoi od 18 do 50 mkw.).  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Paweł: Kto nie był dawno w Ursusie niech pojedzie. Nie pozna tego miejsca. Tam to dopiero się dzieje, wszystko powstaje od nowa. Osobiście byłem zaskoczony. Jestem warszawiakiem od urodzenia i nie zdawałem sobie sprawy, że Ursus to już nie fabryka traktorów. To zupełnie nowa dzielnica ze wspaniałą komunikacją z nowymi firmami i inwestycjami. Niesamowicie szybko powstają nowe połączenia z Warszawą i resztą Polski. To przecież do A-2 dosłownie kilkaset metrów. Ursus to prestiż, Ursus to prawie centrum Warszawy. Brawo Ursus. A ta hala na sprzedaż to wg mojej oceny rewelacja. Hala zadbana z pełnymi udogodnieniami logistycznymi. Bezproblemowy dojazd komunikacją miejską dla pracowników i klientów. Pełna moja akceptacja i uznanie.

~ Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami: Nieruchomość prezentuje się rewelacyjnie. Każdy kto szuka prestiżowej siedziby nie zawiedzie się. Dzięki niedawnym inwestycjom drogowym możliwości dojazdu w tej części Warszawy bardzo się  poprawiły.

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Idealna siedziba firmy z zapleczem magazynowo-dystrybucyjnym znajduje się w warszawskiej dzielnicy Ursus, sąsiadującej od zachodu z Piastowem, od północy z dzielnicami Bemowo i Włochy oraz gminą Ożarów Mazowiecki, od południa z gminą Michałowice.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Dzielnica Ursus obsługiwana jest przez Zakłady Transportu Miejskiego Warszawa. Kursują tam linie autobusowe 129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 307, 401,517, 716, oraz N35 i N85. Pasażerowie więc, mają wspaniałą komunikację do centrum Warszawy.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Fantastyczne położenie dzielnicy Ursus pomiędzy głównymi szlakami komunikacyjnymi Polski (A-2, DK-7 i S-8) jest nieocenionym atutem dzielnicy. Z Ursusa do centrum Warszawy mamy niespełna 20 min jazdy. Z tego miejsca bez większych przeszkód udamy się w każdym kierunku kraju i na każdą granicę naszego państwa. Ursus bezpośrednio przylega do autostrady A-2 Terespol, Łódź, Konin, Poznań, Berlin dojazd do tych miast to już tylko kwestia czasu. A-2 w Strykowie przecina się z autostradą A-1 mamy, więc znakomite połączenie z północą kraju, jadąc A-1 do Gdańska, po drodze „ekspresowo” możemy dostać się do Torunia, Bydgoscy czy też Grudziądza. Autostrada A-2 bezpośrednio łączy się w Warszawie z S-8, na wschód pojedziemy, więc do Białegostoku a na południe do Wrocławia i Okręgu Katowickiego. DK-7 (S-7) to droga w kierunku Radomia, Kielc i Krakowa. Należy także wspomnieć, iż priorytetem władz dzielnicy Ursus są bez wątpienia inwestycje drogowe, choćby budowa wiaduktu i dróg dojazdowych nad linią kolejową Warszawa – Katowice.

Komunikacja kolejowa.
W Ursusie znajdują się trzy stacje kolejowe: Warszawa Ursus Płn, Ursus, Ursus Niedźwiadek. Operatorami tych stacji są Koleje Mazowieckie (KM1) obsługujące linię Warszawa Wschodnia – Warszawa Ursus – Grodzisk Mazowiecki – Żyrardów – Skierniewice oraz Szybka Kolej Miejska (S1) obsługująca linię Pruszków – Warszawa Ursus – Warszawa Śródmieście – Otwock. Niewątpliwie dzięki tym połączeniom dostaniemy się bardzo szybko do centrum Warszawy ok. 15 min.

Opis gospodarki regionu.
Ursus jest jedną z najmniejszych dzielnic Warszawy pod względem powierzchni, jednak średnią gęstość zaludnienia ma wyższą niż średnia całej Warszawy. Od września 2002 roku zaczęło tutaj funkcjonować centrum sklepów fabrycznych Factory. Ulokowało się tam kilkadziesiąt znanych firm, między innymi Underground, Atlantic, Gatta, Vistula, Sunset Suits, Pierre Cardein, Lacoste, Cappa. Wśród innych firm, mających swoje siedziby na terenie Ursusa, można wyróżnić: APEXnet, Farma Foods, HORN TM, HTEP Polska, IRMA Projekt oraz MAart Language. Należy także wspomnieć, iż Ursus zgodnie z planem, przez cały czas przechodzi rewitalizację. W dzielnicy powstaje dużo nowych inwestycji związanych z rozwojem sieci dróg, rozbudową terenów zielonych oraz w kwestiach dotyczących ułatwienia mieszkańcom codziennego funkcjonowania np. wygodny dojazd do pracy.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (51)Hale Błonie (17)Hale Pruszków (15)Hale Ożarów Mazowiecki (13)
Hale Nadarzyn (8)Hale Piaseczno (6)Hale Raszyn (5)Hale Teresin (5)
Hale Marki (4)Hale Lesznowola (3)Hale Dąbrówka (2)Hale Sochaczew (2)
Hale Tarczyn (2)Hale Mszczonów (2)Hale Grodzisk Mazowiecki (2)Hale Góra Kalwaria (2)
Hale Wołomin (1)Hale Michałowice (1)Hale Brwinów (1)Hale Łochów (1)
Hale Siedlce (1)Hale Radziejowice (1)Hale Załuski (1)Hale Czosnów (1)
Hale Wiązowna (1)


2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt