Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Idealna siedziba firmy z zapleczem magazynowo-dystrybucyjnym - Warszawa - Ursus, oferta nr 1829a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Skorzystaj z chatu: kliknij tutaj
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Idealna siedziba firmy z zapleczem magazynowo-dystrybucyjnym , oferta nr 1829a

Warszawa - Ursus  • Na sprzedaż lub wynajem idealna siedziba firmy z zapleczem magazynowo-dystrybucyjnym w lokalizacji Warszawa Ursus. Hale magazynową wyposażono w regały i dostosowano do konfekcjonowania towarów. Na terenie nieruchomości ekskluzywne biurowe lokale użytkowe i sala ekspozycyjna. Wybierz tę hale - Jartom pomoże wynegocjować najlepsze warunki najmu.
  • Biuro o powierzchni 1000 mkw. w super standardzie, klimatyzowane, z salą konferencyjną i częścią ekspozycyjno- sprzedażową. Możliwy najem z pełnym wyposażeniem i systemem magazynowo-księgowym SAP.
  • Termin dostępności nieruchomości: marzec 2017
  • Hala wynajem i sprzedaż min. 1700 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 18 000 000 PLN + VAT, Czynsz za całość 70 000 PLN + VAT + opłaty
Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Warszawa - Ursus, kierunek na zachód od Centrum, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości idealny  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 1000 mkw., (w skład powierzchni biura wchodzi sala konferencyjna 140 mkw. powierzchnia ekspozycyjna 145 mkw. 15 pokoi od 18 do 50 mkw.).  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Paweł: Kto nie był dawno w Ursusie niech pojedzie. Nie pozna tego miejsca. Tam to dopiero się dzieje, wszystko powstaje od nowa. Osobiście byłem zaskoczony. Jestem warszawiakiem od urodzenia i nie zdawałem sobie sprawy, że Ursus to już nie fabryka traktorów. To zupełnie nowa dzielnica ze wspaniałą komunikacją z nowymi firmami i inwestycjami. Niesamowicie szybko powstają nowe połączenia z Warszawą i resztą Polski. To przecież do A-2 dosłownie kilkaset metrów. Ursus to prestiż, Ursus to prawie centrum Warszawy. Brawo Ursus. A ta hala na sprzedaż to wg mojej oceny rewelacja. Hala zadbana z pełnymi udogodnieniami logistycznymi. Bezproblemowy dojazd komunikacją miejską dla pracowników i klientów. Pełna moja akceptacja i uznanie.

~ Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami: Nieruchomość prezentuje się rewelacyjnie. Każdy kto szuka prestiżowej siedziby nie zawiedzie się. Dzięki niedawnym inwestycjom drogowym możliwości dojazdu w tej części Warszawy bardzo się  poprawiły.

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Idealna siedziba firmy z zapleczem magazynowo-dystrybucyjnym znajduje się w warszawskiej dzielnicy Ursus, sąsiadującej z dzielnicami: Bemowo i Włochy oraz powiatami warszawskim zachodnim i pruszkowskim.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Pasażerowie mają do wyboru komunikację autobusową (między innymi linie: 127, 129, 177), Szybką Kolej Miejską, Koleje Mazowieckie oraz WKD, dzięki połączeniu na stacji Ursus – Niedźwiadek.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez Ursus przebiega jedna z głównych arterii komunikacyjnych stolicy, czyli Aleje Jerozolimskie (DW 719), która rozpoczyna się niedaleko miejscowości Kamion w gminie Puszcza Mariańska, która następnie biegnie przez powiaty: żyrardowski, grodziski, pruszkowski oraz przez stolicę.

Komunikacja kolejowa.
Przez Ursus Biegnie linia 447 Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki (z dzielnicy można dojechać między innymi do Śródmieścia stolicy, Otwocka, Pilawy i Skierniewic) oraz kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej.

Opis gospodarki regionu.
Ursus jest jedną z najmniejszych dzielnic Warszawy pod względem powierzchni, jednak średnią gęstość zaludnienia ma wyższą niż średnia całej Warszawy. Od września 2002 roku zaczęło tutaj funkcjonować centrum sklepów fabrycznych Factory. Ulokowało się tam kilkadziesiąt znanych firm, między innymi Underground, Atlantic, Gatta, Vistula, Sunset Suits, Pierre Cardein, Lacoste, Cappa. 12 września 2008 r. dzielnica Ursus podpisała porozumienie o współpracy z Rejonem Szewczenkiwskim w Kijowie. Wśród innych firm, mających swoje siedziby na terenie Ursusa, można wyróżnić: APEXnet, Farma Foods, HORN TM, HTEP Polska, IRMA Projekt oraz MAart Language.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (29)Hale Katowice (7)Hale Poznań (6)Hale Łódź (5)
Hale Gdańsk (2)Hale Gorzow Wielkopolski (2)Hale Wrocław (2)Hale Szczecin (1)
Hale Toruń (1)Hale Białystok (1)Hale Kielce (1)Hale Lublin (1)


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt