Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Magazyn rejon Białystok - Nowoczesne Centrum Dystrybucyjne - Centrum Logistyczne Wschód, oferta nr 2302a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Magazyn rejon Białystok - Nowoczesne Centrum Dystrybucyjne, oferta nr 2302a

Centrum Logistyczne Wschód

  • Hala magazynowa wysokiego składowania dostępna poprzez bramę "0" oraz doki przeładunkowe. Posadzka bezpyłowa, doświetlenie światłem dziennym, ogrzewanie gazowe
  • powierzchnie biurowe do adaptacji wg potrzeb najemcy
  • Minimalny moduł hali na wynajem 6000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Centrum Logistyczne Wschód, bezpośrednio przy DK 19 Białystok - Lublin, , kierunek na południe od Białegostoku , teren rzadko zabudowany, droga główna 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max wg potrzeb najemcy  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Konsultant rynku magazynowego: Bardzo dużym atutem jest wynajem dowolnej powierzchni. Obecny właściciel użytkuje obiekt prawie w całości i może zająć mniejszą powierzchnię, a resztę wynająć wg wymagań nowego najemcy.

Opiekun nieruchomości:

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Hala magazynowa z biurem na sprzedaż znajduje się w gminie Bielsk Podlaski. Sąsiednie gminy to Boćki, Brańsk, Czyże, Juchnowiec Kościelny, Narew, Orla, Wyszki, Zabłudów. Gmina położona jest na Równinie Bielskiej w południowej części woj. pod-laskiego. Od północy okala ją Dolina Górnej Narwi, zaś od wschodu Puszcza Białowieska. Gmina Bielsk Podlaski jest jedną z największych obszarowo gmin na Podlasiu.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Miasto Bielsk Podlaski jest obsługiwane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Posiada ono 3 linie autobusowe w dni powszednie oraz jedną w soboty i niedziele. Na terenie miasta działają też prywatni przewoźnicy np. Pogoda Ekspres i Veolia Transport.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Gmina Bielsk Podlaski posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg. Z północy przecina ją droga krajowa nr 19 Białystok – Lublin, od zachodu zaś nr 66 do przejścia granicznego w Połowcach. Trzeba także podkreślić, iż gmina jest dobrze skomunikowana z Białymstokiem, Hajnówką i Siemiatyczami. Droga krajowa 19 przecina się z DK-2 (E-30) mamy, więc dobre połączenie z Terespolem bądź Warszawą. A na północ DK-19 zaprowadzi nas na przejście graniczne w Kuźnicy. Praktycznie prawie cały wschód kraju mamy w zasięgu ręki.

Komunikacja kolejowa.
W Bielsku Podlaskim znajduje się stacja kolejowa, przez którą przebiega linia Białystok – Czeremcha i dalej do Brześcia.

Opis gospodarki regionu.
Bielsk Podlaski to duży ośrodek przemysłu budowlanego; zakłady metalowe, włókiennicze, produkcji napojów gazowanych, przetwórstwa rybnego. Centrum edukacji na poziomie szkoły wyższej, jedyne w Polsce Policealne Studium Ikonograficzne. Bliskość granic Rosji, Litwy i Białorusi jest ogromnym atutem tego miejsca. Miasto stworzyło wspaniałe warunki do prowadzenia działalności gospodarczej, uzbrojono tereny inwestycyjne, poprawiono infrastrukturę komunikacyjną i techniczną. Ponad 5 ha terenów gotowych pod inwestycje zostało włączone do Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Podstrefa Bielsk Podlaski to wielka okazja dla przedsiębiorców szukających dogodnego miejsca do zainwestowania. Stworzono warunki do realizacji inwestycji innowacyjnych, ukierunkowanych na produkcję eksportową oraz wygenerowano nowe miejsca pracy. Na terenie Bielska Podlaskiego znajduje się wiele firm, są to między innymi ROLMEX, FORMAT, NEXBUD, PRIMATOR, RENGUM i GABO.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (145)Hale Katowice (43)Hale Łódź (40)Hale Wrocław (24)
Hale Poznań (20)Hale Gdańsk (12)Hale Kraków (9)Hale Szczecin (7)
Hale Toruń (7)Hale Rzeszów (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)Hale Lublin (4)
Hale Kielce (2)Hale Olsztyn (1)Hale Opole (1)


2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt