Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Magazyny z zapleczem socjalnym - Warszawa Bielany przy trasie Gdańskiej, oferta nr 1350b
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Magazyny z zapleczem socjalnym, oferta nr 1350b

Warszawa Bielany przy trasie Gdańskiej

  • Do wynajęcia magazyny z zapleczem socjalnym. Możliwe magazynowanie i konfekcjonowanie. Hala doświetlona światłem dziennym. Powierzchnie magazynowe z posadzką z żywicy epoksydowej. Dostępna moc prądu 200kW. Lokale użytkowe z wejściem na hale. Z Jartom wynajmiesz hale na najlepszych warunkach.
  • pomieszczenia biurowe nad 1 pietrze, dostęp z modułu 720 mkw.
  • Minimalny moduł hali na wynajem 830 mkw., maksymalny do uzgodnienia


Czynsz do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Warszawa Bielany przy trasie Gdańskiej, kierunek na północ, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 240 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Magazyny z zapleczem socjalno-biurowym znajdują się w warszawskiej dzielnicy Bielany, graniczącej z Żoliborzem, Bemowem, a północna granica Bielan jest równocześnie granicą Warszawy.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
W granicach dzielnicy Bielany kursują między innymi: metro, kilka linii tramwajowych, kilkanaście autobusowych oraz mikrobusy. Poza tym istnieje specjalne połączenie autobusowe między Bielanami a dzielnicą Łomianki.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Dzielnica Bielany leży u skrzyżowania trzech istotnych szlaków komunikacyjnych, zarówno europejskich, krajowych, jak i wojewódzkich. Są to Droga Krajowa nr 7 (z Żukowa k. Gdańska przez Warszawę do granicy ze Słowacją w Chyżnem), będąca fragmentem trasy europejskiej E 77, DK 8 (od przejścia granicznego do Czech w Kudowie-Zdroju do przejścia granicznego na Litwę w Budzisku), czyli europejska trasa E 67 oraz droga wojewódzka numer 898. Na etapie budowy są kolejne ulice – przykładowo: Bohdziewicza, Berenta, Karska, Szaflarska oraz Arkuszowa.

Komunikacja kolejowa.
Bielany nie posiadają połączenia kolejowego, najprościej więc dojechać pociągiem na teren dzielnicy Bródno, a potem przedostać się na Bielany mostem gen. Stefana Grota Roweckiego.

Opis gospodarki regionu.
Do mocnych stron dzielnicy Bielany, wspierających je w walce o inwestorów, niewątpliwie należą: położenie w linii korytarza ekologicznego doliny Wisły, znaczne zasoby i walory przyrodnicze oraz krajobrazowe, duża powierzchnia terenów zieleni, walory krajobrazu miejskiego wynikające z zabytkowych zespołów architektonicznych – obiektów architektury sakralnej, świeckiej i wojskowej oraz małej architektury, przyjęcie przez Władze założeń do polityki ekorozwoju, systematyczna modernizacja Huty Lucchini (największego zakładu przemysłowego na Bielanach), zmierzająca do zmniejszenia do minimum emisji zanieczyszczeń do powietrza atmosferycznego, troska o wysoki poziom edukacji ekologicznej mieszkańców, rozwijanie sieci monitoringu środowiska przyrodniczego i podejmowanie na podstawie ich wyników działań realizacyjnych (np. budowa ekranów dźwiękochłonnych, wymiana okien wzdłuż Trasy AK, usuwanie azbestu w budynkach mieszkalnych), istniejący zasób terenów gminnych możliwych do zagospodarowania pod funkcje produkcyjne, usługowe i mieszkaniowe, skomunalizowanie terenów przylegających od strony północno-zachodniej do Lasu Bielańskiego i możliwość ich wykorzystania na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, stosunkowo dobrze rozwinięta sieć transportu publicznego oraz dobra dostępność do centrum miasta środkami komunikacji miejskiej, budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, punktów poboru wody oligoceńskiej oraz stacji uzdatniania wody wodociągowej w os. Wrzeciono i Górny Marymont. Jednymi z większych zakładów produkcyjnych na terenie dzielnicy Bielany są: Huta Warszawa, specjalizująca się w produkcji stali jakościowych i stopowych oraz Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (155)Hale Katowice (43)Hale Łódź (37)Hale Wrocław (22)
Hale Poznań (19)Hale Gdańsk (11)Hale Kraków (8)Hale Toruń (7)
Hale Szczecin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (5)Hale Rzeszów (5)Hale Lublin (4)
Hale Kielce (2)Hale Białystok (1)Hale Opole (1)


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt