Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Nowoczesna hala produkcyjna na sprzedaż - Doskonała lokalizacja - podwarszawskie Babice, oferta nr 1828a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj dzialki
 
rodzaj transakcji
powierzchnia działki
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Nowoczesna hala produkcyjna na sprzedaż, oferta nr 1828a

Doskonała lokalizacja - podwarszawskie Babice


  • Powierzchnie biurowe w bardzo dobrym standardzie. Możliwość adaptacji jednej z kondygnacji biura na potrzeby mieszkalne.
  • Termin dostępności nieruchomości: do uzgodnienia
  • Hala na sprzedaż 1080 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 4 300 000 PLN + VAT
Kategoria na sprzedaż, hala produkcyjna  
Lokalizacja Doskonała lokalizacja - podwarszawskie Babice, około 10 km od centrum Warszawy, kierunek na północny - zachód, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 330 mkw., (po 110 mkw. na kondygnacji)  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, zamknięty, zazieleniony-częściowo  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Paweł: Wspaniale zadbany obiekt. Dojazd i wylot na Gdańsk czy też na wschód czy zachód kraju bez zastrzeżeń. Warto pomyśleć o tej hali na sprzedaż. Możliwość zamieszkania w tym obiekcie jest jego atutem. Właściciel czy też pracownicy mieszkając tam będą mieli bezpośredni nadzór nad biznesem.

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Nowoczesna hala produkcyjna na sprzedaż znajduje się w gminie Stare Babice. Gmina położona jest w centralnej części Mazowsza, należy do Powiatu Warszawskiego Zachodniego. Gmina Stare Babice graniczy z dzielnicami Warszawy Bemowem i Bielanami oraz gminami Ożarów, Leszno i Izabelin. Na północy obejmuje także fragment Kampinoskiego Parku Narodowego.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikacją miejską na terenie Starych Babic zajmuje się ZTM Warszawa, obsługuje linie autobusowe nr 712, 714, 719 i 729. Kursuje także linia mikrobusowa łącząca Łomianki z siedzibą starostwa w Ożarowie Mazowieckim. Linia 712 dowozi pasażerów bezpośrednio do linii metra Młociny. Pozostałe linie łączą osiedle Górczewska w Warszawie z gminą Babice oraz obsługują ruch pasażerski w kierunkach Borzęcina, Leszna czy też Zielonki. Wprowadzone zostały także lokalne linie uzupełniające L-7 i L-18 do Truskawia (gmina Izabelin) i do Ożarowa Mazowieckiego.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Gmina Stare Babice jest dobrze powiązana komunikacyjnie z Warszawą dzięki sieci dróg wojewódzkich i powiatowych. Droga wojewódzka 580 Warszawa – Leszno – Sochaczew, droga nr 718 prowadzi do Pruszkowa a droga nr 898 połączy nas z gminą Izabelin oraz z dzielnicą Warszawy - Bielanami. Najważniejsze jednak dla transportu TIR i innych samochodów jest to, iż przez gminę Stare Babice przebiega droga szybkiego ruchu S-8. Wjazd na nią jest przy węźle Bemowo. S-8 zapewnia wspaniałe połączenie z Warszawą oraz daje możliwość bardzo dobrego dostępu do układu drogowego krajowego i międzynarodowego. S-8 „spina” praktycznie wszystkie najważniejsze drogi w Polsce, przecina i łączy się np.: autostradami A-1, A-2 i A-4 drogami krajowymi, wśród których znajduje się S-14, DK-50 (obwodnica Warszawy), DK-7 (S-7) (prowadzi w kierunku Radomia, Kielc i Krakowa), DK-83, DK-12, DK- 94, DK-46. Dzięki wspaniałej lokalizacji gminy Stare Babice, bliskości S-8 prosto dojedziemy choćby do Łodzi, Poznania, Wrocławia, Okręgu Katowickiego, Gdańska, Białegostoku czy też na wszystkie granice naszego państwa.

Komunikacja kolejowa.
Przez Stare Babice nie biegnie żadna linia kolejowa, pamiętać jednak należy o bezpośrednim sąsiedztwie ważnego węzła kolejowego, jakim jest Warszawa, w którym krzyżują się linie kolejowe ze wschodu na zachód i z północy na południe kraju, przebiegają one przez większość najważniejszych regionów Polski (Śląsk, Polskę Środkową, Wielkopolskę, Pomorze).

Opis gospodarki regionu.
Ważnym czynnikiem rozwoju gminy Stare Babice jest jej położenie w aglomeracji warszawskiej (15 km do centrum Warszawy) oraz stały dopływ nowych mieszkańców, spowodowany różnicą w cenach mieszkań pomiędzy gminą a Stolicą. Jest to niewątpliwie atrakcyjny obszar pod względem inwestycji krajowych jak i zagranicznych. Dominuje tu handel, usługi związane z sektorem napraw, przemysł i usługi transportowe. Swoją działalność prowadzą firmy prywatne sklepy, hurtownie, firmy poligraficzne, drukarnie, firmy oświetleniowe. Wymienić należy między innymi PH SANBUD, ANAKIM, PlasT-DoN, GRUPA ENCEFAL, drukarnię Jantar, Macte Light Sp. z o.o., producenta ogni sztucznych Tropic, Wiko Company, e-SCONTO, producenta odzieży ciążowej Arrow, Extreme Stone czy też LUX BAU. Samorząd gminy Stare Babice w aktywny sposób współpracuje z przedsiębiorcami, którzy chcą prowadzić swoją działalność na terenie gminy. Obszar ten jest mniej narażony na zjawiska kryzysowe w porównaniu z innymi regionami Polski ze względu na tzw. „rentę położenia” co powoduje stały wzrost zatrudnienia dla mieszkańców gminy Stare Babice.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (4)Hale Ożarów Mazowiecki (3)Hale Michałowice (2)Hale Łomianki (2)
Hale Tarczyn (1)Hale Lesznowola (1)Hale Piaseczno (1)Hale Konstancin-Jeziorna (1)
Hale Pruszków (1)Hale Wołomin (1)Hale Radzymin (1)Hale Stare Babice (1)
Hale Brwinów (1)Hale Nasielsk (1)Hale Łochów (1)Hale Sochaczew (1)
Hale Mszczonów (1)Hale Raszyn (1)


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt