Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Nowoczesne hale produkcyjne na sprzedaż - Okolice Poznania, oferta nr 2425a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Nowoczesne hale produkcyjne na sprzedaż, oferta nr 2425a

Okolice Poznania  • Nowocześnie wyposażone i wykończone pokoje biurowe zlokalizowane na pierwszej kondygnacji budynku. Centralne ogrzewanie, okablowanie komputerowe. Budynek socjalno biurowy skomunikowany z halą.
  • Termin dostępności nieruchomości: miesiąc po sprzedaży
  • Hala na sprzedaż 3559 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 8 500 000 PLN + VAT
Kategoria na sprzedaż, hala produkcyjna  
Lokalizacja Okolice Poznania, Oddano do użytku nowy odcinek drogi S-11. Odległośc do hali od węzła około 2,5 km, kierunek na północ w pobliżu DK 11 Poznań - Oborniki, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 576 mkw., (parter - 288 mkw. zaplecze socjalne; 1 piętro - 288 mkw. pokoje biurowe)  
Zabezpieczenia, ochrona ochrona we własnym zakresie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, utwardzony, zazieleniony  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Nowoczesne hale produkcyjne na sprzedaż znajdują na terenie gminy Oborniki, położonej w województwie wielkopolskim. Gmina Oborniki sąsiaduje m.in. z gminami Murowana Goślina, Rogoźno, Suchy Las i Szamotuły.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Za komunikację na terenie gminy odpowiedzialne jest, oprócz przewoźników prywatnych, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej z Poznania oraz autobusy KSK SP Oborniki.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez miasto przechodzi droga krajowa nr 11 z Bytomia przez Kępno, Poznań, Rogoźno do Piły i Kołobrzegu oraz drogi wojewódzkie nr 178 i 187 – przez Czarnków, do Murowanej Gośliny i Szamotuł.

Komunikacja kolejowa.
Podróżni decydujący się na dojazd pociągiem, dotrą do Obornik dzięki linii kolejowej nr 354, trasą Piła – Poznań. Najbliższe lotniska, z których mogą skorzystać wszyscy podróżni przybywający do Obornik, to oddalone o około 25-30 km od miasta Poznań-Ławica oraz Poznań-Kobylnica. Do lotniska Poznań-Ławica można dotrzeć drogą krajową numer 11, natomiast połączenie z lotniskiem w Kobylnicy stanowią kolejno drogi krajowe 11 i 5.

Opis gospodarki regionu.
Oborniki są atrakcyjnym regionem dla inwestorów, przede wszystkim dzięki aktywności władz i lokalnej społeczności. Korzystnym czynnikiem jest także bliskość Poznania, głównego rynku zbytu dla dużej części przedsiębiorstw. Warto wspomnieć o doskonałym zapleczu i obsłudze prawno-finansowej oraz świetnie wykwalifikowanych pracownikach. Obecnie gospodarkę regionu tworzą zwłaszcza małe i średnie przedsiębiorstwa, które masowo powstawały w latach dziewięćdziesiątych. Zastąpiły one obornickie zakłady przemysłowe w branżach meblarskiej, budowlanej i spożywczej. Aktualnie jest to około 2,5 tysiąca podmiotów gospodarczych, działających nie tylko na rynkach krajowych, ale także europejskich. W kraju i za granicą region ten słynie z produkcji płyt warstwowych. Materiał wytwarza Przedsiębiorstwo Produkcji Lekkiej Obudowy Hal Przemysłowych Metalplast. Ponadto produkcja płyty warstwowej napędza działalność kilkudziesięciu innych firm, znajdujących się zarówno na terenie miasta, jak i gminy (takich jak Express-Bud-Trans czy Ruukki Construction Polska). Firmy z innych branż, które ulokowały swoje siedziby w Obornikach to m.in. sklep firmowy Zakładów Drobiarskich Koziegłowy oraz zakłady kamieniarskie Kam-Wich i Graniteks. Silny w regionie jest również rynek usługowy i handlowy oraz rolnictwo – głównie uprawa zbóż, ziemniaków i kukurydzy.


Magazyny i hale na sprzedaż w aglomeracjach:
Hale Warszawa (17)Hale Poznań (4)Hale Łódź (3)Hale Toruń (2)
Hale Szczecin (1)Hale Białystok (1)Hale Olsztyn (1)Hale Wrocław (1)
Hale Kielce (1)Hale Lublin (1)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt