Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Nowoczesne hale produkcyjne na sprzedaż - Okolice Poznania, oferta nr 2425a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Skorzystaj z chatu: kliknij tutaj
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Nowoczesne hale produkcyjne na sprzedaż, oferta nr 2425a

Okolice Poznania  • Nowocześnie wyposażone i wykończone pokoje biurowe zlokalizowane na pierwszej kondygnacji budynku. Centralne ogrzewanie, okablowanie komputerowe. Budynek socjalno biurowy skomunikowany z halą.
  • Termin dostępności nieruchomości: miesiąc po sprzedaży
  • Hala na sprzedaż 3559 mkw.

Cena sprzedaży nieruchomości 8 500 000 PLN + VAT
Kategoria na sprzedaż, hala produkcyjna  
Lokalizacja Okolice Poznania, Oddano do użytku nowy odcinek drogi S-11. Odległośc do hali od węzła około 2,5 km, kierunek na północ w pobliżu DK 11 Poznań - Oborniki, okolica typowo przemysłowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 576 mkw., (parter - 288 mkw. zaplecze socjalne; 1 piętro - 288 mkw. pokoje biurowe)  
Zabezpieczenia, ochrona ochrona we własnym zakresie, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, utwardzony, zazieleniony  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Specjalista ds. Najmu i Sprzedaży Nieruchomości

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Nowoczesne hale produkcyjne na sprzedaż znajdują na terenie gminy Oborniki, położonej w województwie wielkopolskim. Gmina Oborniki sąsiaduje m.in. z gminami Murowana Goślina, Rogoźno, Suchy Las i Szamotuły.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Za komunikację na terenie gminy odpowiedzialne jest, oprócz przewoźników prywatnych, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej z Poznania oraz autobusy KSK SP Oborniki.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez miasto przechodzi droga krajowa nr 11 z Bytomia przez Kępno, Poznań, Rogoźno do Piły i Kołobrzegu oraz drogi wojewódzkie nr 178 i 187 – przez Czarnków, do Murowanej Gośliny i Szamotuł.

Komunikacja kolejowa.
Podróżni decydujący się na dojazd pociągiem, dotrą do Obornik dzięki linii kolejowej nr 354, trasą Piła – Poznań. Najbliższe lotniska, z których mogą skorzystać wszyscy podróżni przybywający do Obornik, to oddalone o około 25-30 km od miasta Poznań-Ławica oraz Poznań-Kobylnica. Do lotniska Poznań-Ławica można dotrzeć drogą krajową numer 11, natomiast połączenie z lotniskiem w Kobylnicy stanowią kolejno drogi krajowe 11 i 5.

Opis gospodarki regionu.
Oborniki są atrakcyjnym regionem dla inwestorów, przede wszystkim dzięki aktywności władz i lokalnej społeczności. Korzystnym czynnikiem jest także bliskość Poznania, głównego rynku zbytu dla dużej części przedsiębiorstw. Warto wspomnieć o doskonałym zapleczu i obsłudze prawno-finansowej oraz świetnie wykwalifikowanych pracownikach. Obecnie gospodarkę regionu tworzą zwłaszcza małe i średnie przedsiębiorstwa, które masowo powstawały w latach dziewięćdziesiątych. Zastąpiły one obornickie zakłady przemysłowe w branżach meblarskiej, budowlanej i spożywczej. Aktualnie jest to około 2,5 tysiąca podmiotów gospodarczych, działających nie tylko na rynkach krajowych, ale także europejskich. W kraju i za granicą region ten słynie z produkcji płyt warstwowych. Materiał wytwarza Przedsiębiorstwo Produkcji Lekkiej Obudowy Hal Przemysłowych Metalplast. Ponadto produkcja płyty warstwowej napędza działalność kilkudziesięciu innych firm, znajdujących się zarówno na terenie miasta, jak i gminy (takich jak Express-Bud-Trans czy Ruukki Construction Polska). Firmy z innych branż, które ulokowały swoje siedziby w Obornikach to m.in. sklep firmowy Zakładów Drobiarskich Koziegłowy oraz zakłady kamieniarskie Kam-Wich i Graniteks. Silny w regionie jest również rynek usługowy i handlowy oraz rolnictwo – głównie uprawa zbóż, ziemniaków i kukurydzy.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (147)Hale Łódź (42)Hale Katowice (38)Hale Wrocław (27)
Hale Poznań (16)Hale Gdańsk (15)Hale Toruń (9)Hale Kraków (8)
Hale Gorzow Wielkopolski (5)Hale Lublin (5)Hale Szczecin (4)Hale Rzeszów (3)
Hale Kielce (2)Hale Białystok (1)Hale Opole (1)


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt