Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy. - Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenie z Al. Krakowską i Al. Jerozolimskimi, oferta nr 1065b
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy., oferta nr 1065b

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenie z Al. Krakowską i Al. Jerozolimskimi

  • Magazyn wolnostojący. Konstrukcja bezsłupowa, ogrzewanie gazowe posadzka bezpyłowa, bramy wjazdowe z poziomu „0”. Magazyn bardzo dobrze doświetlony światłem dziennym poprzez świetliki dachowe kalenicowe.
  • Budynek biurowy dwukondygnacyjny w bardzo dobrym standardzie. Na parterze zaplanowano min. recepcję, powierzchnie socjalne dla pracowników magazynu. Pomieszczenia biurowe w części zaplanowane w systemie open space. Budynek wyposażony w sieć teleinformatyczną oraz klimatyzację.
  • Minimalny moduł hali na wynajem 1820 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Kategoria do wynajęcia, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenie z Al. Krakowską i Al. Jerozolimskimi, kierunek na południowy-zachód od Warszawy, rejon budynków biurowo – przemysłowych, droga o dużym natężeniu ruchu 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 630 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona ochrona we własnym zakresie  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, wyłożony kostką, plac manewrowy, miejsca parkingowe  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Specjalista ds. Najmu i Sprzedaży Nieruchomości

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy znajduje się w gminie Michałowice, w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim, w aglomeracji warszawskiej. Sąsiednie gminy to Brwinów, Nadarzyn, Piastów, Pruszków, Raszyn oraz miasto stołeczne Warszawa.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Komunikacją autobusową zajmuje się ZTM Warszawa, ze stolicy na teren gminy Michałowice można dostać się na przykład autobusami linii 178, aczkolwiek komunikacja miejska ma tu znaczenie drugorzędne, po bogatej sieci linii kolejowych WKD. Inną opcją jest skorzystanie z usług przewoźników prywatnych lub z autobusów PKS.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Komunikacja jest bardzo ważnym elementem rozwoju Michałowic. Ze środków budżetowych zostanie wybudowana obwodnica w Regułach i droga w miejscowości Opacz - Kolonia. Drogi powiatowe, które nie będą nadawały się do przebudowy, zostaną zdegradowane do roli dróg lokalnych. Inne zostaną zmodernizowane, a drogi gruntowe otrzymają utwardzone nawierzchnie. Układ drogowy w gminie Michałowice tworzą drogi wojewódzkie - droga nr 719 z Warszawy w kierunku Żyrardowa, drogi powiatowe oraz gminne. Te ostatnie mają tu charakter ulic miejskich a ich sieć stanowi w miarę regularny układ dostosowany do bezpośredniej obsługi działek budowlanych. Przede wszystkim jednak gmina Michałowice leży w bezpośrednim sąsiedztwie drogi szybkiego ruchu S8/E77, z Warszawy na południe w kierunku Grójca. Planowane jest przeprowadzenie autostrady A2 w wolnej przestrzeni między sąsiednimi gminami oraz zbudowanie węzła drogowego na skrzyżowaniu tej autostrady z projektowaną trasą Salomea - Wolica. Zmieni się dzięki temu rozkład ruchu w sieci drogowej gminy - odciążona zostanie szosa z Warszawy do Pruszkowa przez drogi dojazdowe do węzła autostradowego i trasy Salomea - Wolica.

Komunikacja kolejowa.
Kolejka WKD ma dla rozwoju urbanizacji i gospodarki gminy kluczowe znaczenie. Prowadzi ona przewozy pasażerskie i jest jedną z form szybkiej kolei miejskiej aglomeracji warszawskiej. Na obszarze gminy zlokalizowane są przystanki: Opacz (9,3 km od stacji Warszawa Centralna), Michałowice (11,1 km), Reguły (12,6 km), Komorów (17,8 km), Nowa Wieś (19,2 km). To dzięki niej, niewielkimi nakładami środków, można rozwiązać problemy komunikacyjne mieszkańców pasa zachodniego Warszawy i Gminy Michałowice. Zakładane plany modernizacji kolejki obejmują między innymi: unowocześnienie taboru kolejowego, zwiększenie częstotliwości i prędkości ruchu pociągów, poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy pasażerów, budowę przystanków i obszernych parkingów w ich bezpośrednim sąsiedztwie oraz poprawę przejazdów koło przystanków Michałowice, Reguły, Komorów, Opacz i Nowa Wieś.

Opis gospodarki regionu.
Na terenie gminy znajdują się głównie małe i średnie przedsiębiorstwa prywatne, ale także lokalne oddziały dużych firm, takie jak sklep firmowy producenta podłóg „Barlinek”. Oprócz tego, na terenie gminy znajdują się firmy: SUPER POWER, one2tribe, P.U.H. "Transmon", iThings.pl, Szkoła Języków i Korepetycje 1Academy, producent stali nierdzewnej i kwasoodpornej Heco oraz Sega.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (166)Hale Łódź (48)Hale Katowice (45)Hale Wrocław (29)
Hale Poznań (23)Hale Gdańsk (15)Hale Toruń (10)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (7)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Opole (1)


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt