Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Park Magazynowy. - Błonie pod Warszawą, oferta nr 1816a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Park Magazynowy., oferta nr 1816a

Błonie pod Warszawą


  • Jartom oferuje do wynajęcia hale. Park magazynowy położony jest w Pruszkowie pod Warszawą. Powierzchnie magazynowe to hale magazynowe posiadają nowoczesne konstrukcje stalowe. Magazyny są ogrzewane i mają nowoczesne zabezpieczenia p.poż. Na terenie nieruchomosci najemcy maja do dyspozycji lokale użytkowe z dobrym dostępem na hale magazynową.
  • Ogrzewanie w biurach za pomocą central dachowych typu rooftop.
  • Termin dostępności nieruchomości: czerwiec 2015
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Błonie pod Warszawą, 15 km od stolicy, kierunek na zachód od Warszawy, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka betonowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 790 mkw., (587 mkw. + 203,27 mkw.)  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Specjalista ds. Najmu i Sprzedaży Nieruchomości

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Park Magazynowy leży na terenie gminy Błonie, w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim. Błonie sąsiadują z gminami Baranów, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Leszno, Ożarów Mazowiecki i Teresin.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Za komunikację na terenie gminy, między gminami ościennymi oraz z miastem Warszawa odpowiedzialne jest PKS Grodzisk Mazowiecki, natomiast połączenia do innych miast Polski umożliwia linia kolejowa.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
W Błoniach krzyżują się drogi krajowe i wojewódzkie – DK2 z Terespola przez Warszawę, Błonie, Poznań do Słubic oraz DW 579 z Nowego Dworu Mazowieckiego, przez Błonie do Grodziska Mazowieckiego.

Komunikacja kolejowa.
Na terenie gminy swój przystanek ma linia kolejowa z Warszawy, przez Kutno, do Poznania – polski odcinek europejskiej linii kolejowej E-20 Wschód – Zachód, która łączy Berlin z Moskwą.

Opis gospodarki regionu.
Błonie śmiało można nazwać stolicą logistyki naszego kraju. To tutaj znajduje się Specjalna Strefa Przemysłowa Pass, gdzie swoje hale magazynowe wybudowały takie firmy logistyczne, jak ProLogis, Panattoni, FM Logistic, czy Metropol Group. To właśnie do SSP Pass należy 20% dostępnej powierzchni magazynowej naszego kraju, a w planuje się budowę kolejnych 150 tys. m². Ponadto, w Błoniach swoje siedziby mają takie firmy jak Polbita, PEKAES, Bantex, czy ZPOW Dawtona. W mieście ulokowano również supermarkety Tesco, MarcPol, Biedronka, Intermarché, a w budowie jest restauracja McDonald's oraz galeria handlowa "Błonie". Dodatkowo w Błoniach swoją siedzibę ma firma MBS Computergraphik (producent parkometrów), a także Delphi Poland (producent pochłaniaczy oparów paliw oraz filtrów powietrza). W planach jest również budowa fabryki firmy Soprema, specjalizującej się w systemach izolacji bitumicznych oraz płynnych.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (168)Hale Łódź (48)Hale Katowice (46)Hale Wrocław (29)
Hale Poznań (23)Hale Gdańsk (15)Hale Toruń (10)Hale Kraków (8)
Hale Szczecin (7)Hale Rzeszów (6)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Kielce (2)Hale Opole (1)


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt