Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości

Nowoczesne Centrum Logistyczne, oferta nr 2101b

Szczecin
  • Magazyny do wynajęcia w Mapletree Park Szczecin. Bardzo dobra lokalizacja pod względem logistycznym, przy drodze krajowej S3. Wysokość hal 10m, rozstaw słupów 12m x 25m, świetliki, pasma świetlne i klapy dymowe, instalacja tryskaczowa nad całą powierzchnią hali, system ESFR, hydranty przeciwpożarowe wewnętrzne i zewnętrzne. Poziom natężenia oświetlenia w hali 200 lux. Drzwi i rampy rozładunkowe z uszczelnieniami. Wentylacja grawitacyjna.
  • Pomieszczenia biurowe wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Istnieje możliwość dostosowania standardu do wymagań klienta. W standardzie: instalacja tryskaczowa, system ESFR, ogrzewanie i wentylacja, poziom natężenia oświetlenia 400 lux, system telekomunikacyjny, ogrzewanie do 20°C przy temperaturze na zewnątrz do -18°C.
  • Termin dostępności nieruchomości: 4 Q 2021
  • Minimalny moduł hali na wynajem 4000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji

Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn, hala produkcyjna  
Lokalizacja Szczecin, kierunek na północny - wschód od Szczecina, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny stan nieruchomości idealny  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 570 mkw., w zależności od potrzeb klienta  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - ochrona fizyczna na obiekcie  
Zagospodarowanie terenu teren utwardzony, zazieleniony, sieć dróg wewnętrznych, plac manewrowy  

Mapletree Park Szczecin znajduje się w Szczecinie, mieście na prawach powiatu i gminie położonych w północnej Polsce, stolica województwa zachodniopomorskiego. Szczecin sąsiaduje z gminami Police, Stargard Szczeciński, Gryfino, Pyrzyce i Goleniów.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Obecnie w Szczecinie za komunikację miejską odpowiedzialny jest Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego. Na jego zlecenie linie tramwajowe obsługuje przedsiębiorstwo Tramwaje Szczecińskie, a autobusowe Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe "Klonowica", Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe "Dąbie", Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne oraz PKS Szczecin. Sieć tramwajowa stanowi podstawowy środek transportu publicznego w centrum miasta. W planach istnieje budowa Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju, który miałby połączyć prawobrzeżną część miasta z centrum. Ta inwestycja miałaby poprawić funkcjonowanie komunikacji po obu stronach Odry

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Szczecin to węzeł komunikacyjny na trasie transeuropejskiego korytarza transportowego północ-południe łączącego południową Skandynawię, Czechy i Austrię z portami Morza Śródziemnego. Najważniejsze trasy komunikacyjne to: autostrada A6E28 z Kołbaskowa do Szczecina; droga ekspresowa S3E65 ze Świnoujścia przez Goleniów, Szczecin, Parnicę, Gorzów Wielkopolski, Zieloną Górę, Bolków do Lubawki; droga krajowa 3E65 ze Świnoujścia przez Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zieloną Górę w kierunku Legnicy do Jakuszyc; DK10 z Lubieszyna przez Szczecin, Stargard Szczeciński, Wałcz, Piłę, Białe Błota, Sierpc do Płońska; DK13 ze Szczecina przez Przecław do miejscowości Rosówek; DK31 ze Szczecina przez Gryfino, Chojną, Sarbinowo, Kostrzyn nad Odrą do Słubic oraz DW115 ze Szczecina przez Tanowo do Dobieszczyna.

Komunikacja kolejowa.
W Szczecinie zbiega się kilka różnych linii kolejowych, które tworzą szczeciński węzeł kolejowy. Szczecin połączony jest z krajową infrastrukturą kolejową poprzez 7 linii kolejowych. Linia kolejowa nr 401 łączy miasto z Goleniowem i Świnoujściem, linia nr 351 łączy z pobliskim Stargardem i z Poznaniem, a dalej z Warszawą i Wrocławiem, linia 273 łączy Szczecin z Kostrzynem nad Odrą, Zieloną Górą i Wrocławiem, linia 409 łączy miasto z Berlinem, a linia nr 408 z Hamburgiem.

Opis gospodarki regionu.
Rozbudowana gospodarka z udziałem różnych gałęzi przemysłu sprawia, że Szczecin jest głównym ośrodkiem gospodarczym regionu. Charakterystyczna dla miasta jest gospodarka morska - znajduje się tu duży port morski i stocznia. Port morski obsługuje armatorów z całego świata i jest portem macierzystym dwóch dużych przedsiębiorstw żeglugowych: Polskiej Żeglugi Morskiej i Euroafrica. Ponadto mają tu swoje siedziby liczne inne firmy powiązane z gospodarką morską. Na terenie portu, na wyspie Ostrów Grabowski, działa Spółka Wodna Międzyodrze, zajmująca się oczyszczaniem ścieków. Tradycyjny dla miasta jest przemysł stoczniowy – Stocznia Szczecińska Nowa oraz stocznie remontowe: Szczecińska Stocznia Remontowa "Gryfia", Stocznia Pomerania oraz stocznia rzeczna Grupa Stoczni Odra. Huta Szczecin jest jedyną na polskim wybrzeżu hutą żelaza. Szczecińskie Zakłady Nawozów Fosforowych Superfosfat, zlokalizowane niedaleko huty, produkują nawozy sztuczne dla rolnictwa i ogrodnictwa. Największym szczecińskim centrum handlowym jest Centrum Handlowo Rozrywkowe Galaxy, znajduje się tu również Centrum Handlowe Turzyn. Swoje siedziby mają tu Hestia, WAYN, Unity Line, SoftVig, Tieto, Bank Pekao, Citibank, Raiffeisen Bank Polska, Bank Millennium oraz home.pl. Szczecin słynny jest z kilku produktów – paprykarza szczecińskiego, który jest typowym dodatkiem do kanapek, szczecińskich pasztecików robionych z ciasta drożdżowego oraz wódki Starka, produkowanej z żyta obecnie tylko w tutejszej wytwórni wódek.

Opiekun oferty

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zapytaj o tę nieruchomość

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach: