Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Prologis Park Warszawa II. - Warszawa - Bródno, oferta nr 1513c
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Prologis Park Warszawa II., oferta nr 1513c

Warszawa - Bródno  • Prologis Park Warszawa II to centrum dystrybucyjne w bardzo dobrej lokalizacji z dobrym połączeniem komunikacyjnym. Na terenie parku Jartom oferuje hale magazynowe na wynajem. Nowoczesne konstrukcje stalowe zapewniają ekonomiczną eksploatację. Hale z przeznaczeniem na wysokie składowanie, magazynowanie i dystrybucję. Dzięki pomocy Jartom uzyskasz najatrakcyjniejsze stawki czynszowe.
  • Pomieszczenia biurowe wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. W standardzie: instalacja tryskaczowa, system ESFR, ogrzewanie i wentylacja, poziom natężenia oświetlenia 400 lux,
  • Termin dostępności nieruchomości: od zaraz
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2000 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Czynsz za halę do negocjacji
Kategoria do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Warszawa - Bródno, doskonałe połączenie z Trasą Toruńską i Aleją Solidarności, blisko do centrum Warszawy, kierunek na Nieporęt, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości idealny, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 860 mkw., (258 mkw na parterze i 602 na I piętrze)  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany, elegancki  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu


Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
ProLogis Park Warszawa II znajduje się w warszawskiej dzielnicy Targówek, sąsiadującej z dzielnicami: Praga Północ, Praga Południe, Białołęka, Rembertów oraz z miastami Ząbki i Marki w powiecie wołomińskim.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Targówek nie został jeszcze połączony z istniejącą linią warszawskiego metra, dlatego najłatwiejszym sposobem dostania się na teren tej dzielnicy jest skorzystanie z komunikacji autobusowej lub tramwajowej utrzymywanej przez ZTM Warszawa.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Obecnie Targówek dysponuje rozwiniętą siecią drogową, która pozwala na szybkie poruszanie się po dzielnicy i gwarantuje dobry dojazd do centrum stolicy bez stania w wielogodzinnych korkach. Dobrą komunikację umożliwiają nowo wybudowane ulice św. Wincentego, Budowlana, Rembielińska, Zabraniecka, przebudowane rondo "Żaba" oraz wiadukt łączący ulicę Radzymińską z Księcia Ziemowita. Szlaki komunikacyjne na terenie Targówka to przede wszystkim droga krajowa numer 8 (trasa europejska E67) z Kudowy-Zdroju do Budzisk oraz drogi wojewódzkie – 634, 629 i krótki fragment DW numer 637.

Komunikacja kolejowa.
Przez Targówek biegną dwie kluczowe dla kraju linie kolejowe – C-E 20 ze wschodu na zachód oraz E-65 z północy na południe - obie należą do jednych z najważniejszych europejskich linii kolejowych, łączących odpowiednio Berlin z Moskwą i państwa nadbałtyckie z krajami położonymi nad Morzem Adriatyckim i na Bałkanach.

Opis gospodarki regionu.
W skład dzielnicy Targówek wchodzi między innymi Targówek Fabryczny, który zawdzięcza swoją nazwę licznym fabrykom, które powstawały tu w drugiej połowie XIX wieku. W okolicy ulicy Naczelnikowskiej wybudowano zachowaną do dziś fabrykę kwasu siarkowego Hirschman i Kijewski, przy ulicy Wszeborskiej hutę szkła Targówek, zaś między ulicami Księcia Ziemowita a Radzymińską powstały przedsiębiorstwa związane z przetwórstwem ropy naftowej. Obecnie obszar dzielnicy dzieli się w naturalny sposób na cztery części: Bródno i Targówek Mieszkaniowy, Zacisze-Elsnerów z budownictwem jednorodzinnym oraz Targówek Przemysłowy, gdzie na znacznym obszarze znajdują się zakłady produkcyjne. Niskie ceny tych terenów sprawiają, że wiele firm wybrało Targówek Fabryczny na miejsce swojej siedziby. Przykładem może być chociażby największy w Europie Środkowo-Wschodniej zakład produkcyjny międzynarodowego koncernu Procter&Gamble. lub nowoczesny budynek siedziby firmy STO, produkującej materiały do wykończenia elewacji budynków. W ostatnich latach wybudowano na Targówku duże kompleksy handlowe - Carrefour, Castorama, IKEA, Deathlon, OBI. W 1996 r. wybudowano Centrum Handlowe Targówek, gdzie znajduje się wiele sklepów, restauracje, kawiarnie, banki i różnego rodzaju punkty usługowe, a ostatnio otwarto nowoczesne kino Silver Screen.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (145)Hale Katowice (51)Hale Łódź (42)Hale Wrocław (30)
Hale Poznań (26)Hale Gdańsk (14)Hale Kraków (9)Hale Toruń (8)
Hale Rzeszów (6)Hale Szczecin (5)Hale Lublin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (4)
Hale Olsztyn (2)Hale Kielce (2)


2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt