Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Reprezentacyjny budynek biurowy z magazynem - Warszawa Okęcie, oferta nr 3037a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Reprezentacyjny budynek biurowy z magazynem, oferta nr 3037a

Warszawa Okęcie

  • Centrum logistyczne wysokiej klasy. Hale wyposażone w regały hala magazynowa o wysokości składowania 7,5m . Dostęp poprzez doki przeładunkowe oraz z poziomu "0". Komory chłodnicze od 2 do 8 st.C o łącznej powierzchni ok. 150 mkw. Hala ogrzewana wyposażona w wentylację mechaniczną. Posadzka bezpyłowa pokryta żywicą epoksydową.
  • Reprezentacyjne biura położone na III kondygnacjach. Główna klatka schodowa wykończona granitem, jest winda. Pomieszczenia biurowe częściowo "open space". Możliwość wynajęcia części powierzchni - w zależności od potrzeb najemcy. Nad strefą dokową magazynu pomieszczenia socjalno-biurowe o powierzchni ok. 450 mkw.
  • Hala wynajem i sprzedaż min. 5622 mkw.

Kategoria na sprzedaż, do wynajęcia, centrum dystrybucyjne, magazyn  
Lokalizacja Warszawa Okęcie, kierunek na południe, okolica przemysłowo – usługowa, droga asfaltowa 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 2032 mkw., (w tym 450 mkw powierzchni biurowej nad strefa dokową)  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska, TV przemysłowa  
Zagospodarowanie terenu teren z własnymi drogami przejazdowymi, obszerne place manewrowe, postojowe, parkingowe; zazieleniony, wyłożony kostką, zadbany  
Komentarze pracowników JARTOM:

~ Paweł: Ho ho. Okęcie. Ta hala to dopiero potencjał. Centrum logistyczne. Wspaniałe sąsiedztwo. Ten magazyn na sprzedaż to strzał w dziesiątkę. Lepszy od innych prawie pod każdym względem. Wygląd, stan techniczny i oczywiście lokalizacja. Praktycznie podróż drogowa i lotnicza w każdym kierunku Polski i Świata. Drogą wydostaniemy się bezkolizyjnie w kierunku Poznania, Wrocławia, Gdańska, Białegostoku czy też Krakowa. A-2, S-8 w zasięgu ręki. Ten magazyn to prestiż i reprezentacja. Nie trzeba czekać na nowe inwestycje. One tam już są. Logistyka i jeszcze raz logistyka.

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Reprezentacyjny budynek biurowy z magazynem znajduje się na Okęciu. Okęcie jest największym i najbardziej uprzemysłowionym osiedlem wchodzącym w skład Dzielnicy Warszawa – Włochy. Okęcie sąsiaduje między innymi z rejonami: Raków, Salomea, Opacz Wielka, Załuski i Paluch.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Położenie Okęcia stanowi ważny punkt przesiadkowy do linii podmiejskich w kierunku południowo-zachodnim. Na Okęciu znajduje się tzw. „Pętla Okęcie”, na której znajduje się 12 stanowisk dla autobusów oraz 3 perony tramwajowe. Tam kończą bieg tramwaje linii nr 7 (Okęcie – Kawęczyńska), nr 9 (Okęcie – Gocławek), nr 15 (Okęcie – Marymont – Potok). Tramwaj to jeden z najszybszych środków transportu, poruszających się po mieście. Nie jest on narażony na korki, mamy, więc szybkie połączenie Okęcia z centrum Warszawy. Na Okęciu kursują także autobusy ZTM. Są to linie dzienne, nocne oraz podmiejskie.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Okęcie bezpośrednio styka się z Południową Obwodnicą Warszawy (S-2), pozwala to na szybkie skomunikowanie się z najważniejszymi drogami miasta stołecznego Warszawy. S-2 naturalnie przechodzi w A-2 oraz w S-8 mamy, więc wspaniałe połączenie z Łodzią, Koninem, Poznaniem oraz z zachodnią granicą państwa. A-2 w Strykowie przecina się z autostradą A-1, która zaprowadzi nas na północ oraz południe kraju. Gdańsk, Toruń, Grudziądz to tylko kilka miast w Polsce, do których dostaniemy się dzięki tej autostradzie. Natomiast S-8 na wschód, kieruje nas do Białegostoku a na południe do Wrocławia. Należy także wspomnieć o DK-7 przebiegającej przez środek Okęcia, droga ta jest rewelacyjnym „wylotem” z Warszawy w stronę Grójca, Radomia, Kielc czy też Krakowa. Niewątpliwie lokalizacja Okęcia jak i dzielnicy Włochy, do której Okęcie należy jest niepodważalnym atutem pod względem dojazdu transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.

Komunikacja kolejowa.
Na terenie Okęcia znajdują się 3 stacje kolejowe: Warszawa Żwirki i Wigury, Warszawa Okęcie oraz Warszawa Rakowiec. Stacje te obsługują linie do Czachówka, Góry Kalwarii, Pilawy, Warki Radomia, Warszawy, Otwocka i Tłuszcza.

Opis gospodarki regionu.
Okęcie to nie tylko kojarzony przez większość społeczeństwa port lotniczy, to także Warszawski Okręg Przemysłowy. Aktualnie najbardziej znaczącym punktem na mapie gospodarczej regionu jest kompleks biurowy Okęcie Business Park, znajdujący się przy ulicy 17ego Stycznia. Znajdują się tu siedziby firm Kingfisher, Mitsubishi, EATON, Coty, Polbank. Sama dzielnica staje się aktualnie coraz bardziej popularna, będąc jednocześnie miejscem nowych inwestycji, Ponadto wiele renomowanych firm lokuje tutaj swoje interesy m.in. Microsoft, Avon, Philips, Mercedes i inne. Należy także wspomnieć, iż w dzielnicy Włochy realizowane są ogromne inwestycje ogólnomiejskie, przede wszystkim inwestycje drogowe. Ciekawostką dzielnicy Włochy jest to, iż na jej terenie znajdują się pozostałości aż trzech fortów należących do tak zwanej Twierdzy Warszawskiej. Wybudowano je podczas zaboru rosyjskiego. Stanowiły one linię umocnień zewnętrzną i wewnętrzną, choć, są one w znacznym stopniu zniszczone niektóre elementy przetrwały do dziś. Fort Włochy, Fort Okęcie i Fort Zbaraż to bardzo malownicze ruiny z czerwonej cegły otoczone fosą. Fort Okęcie zaplanowany na planie pięcioboku, miał bronić szosy prowadzącej na Kraków – obecnie Alei Krakowskiej.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (51)Hale Błonie (17)Hale Pruszków (15)Hale Ożarów Mazowiecki (13)
Hale Nadarzyn (8)Hale Piaseczno (6)Hale Raszyn (5)Hale Teresin (5)
Hale Marki (4)Hale Lesznowola (3)Hale Dąbrówka (2)Hale Sochaczew (2)
Hale Tarczyn (2)Hale Mszczonów (2)Hale Grodzisk Mazowiecki (2)Hale Góra Kalwaria (2)
Hale Wołomin (1)Hale Michałowice (1)Hale Brwinów (1)Hale Łochów (1)
Hale Siedlce (1)Hale Radziejowice (1)Hale Załuski (1)Hale Czosnów (1)
Hale Wiązowna (1)


2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt