Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » hale, magazyny i grunty - wyniki wyszukiwania » Samodzielny budynek magazynowo biurowy na Targówku - Okolice Cmentarza Bródnowskiego, oferta nr 1509a
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


Wynagrodzenie JARTOM Real Estate pokrywają właściciele nieruchomości
rodzaj nieruchomości
rodzaj hali
 
rodzaj transakcji
powierzchnia hali
od:do:
 
region
 
numer oferty  
Specjalna Strefa Ekonomiczna

Ta oferta jest sprzedana lub wynajęta - sprawdź aktualne oferty

Samodzielny budynek magazynowo biurowy na Targówku, oferta nr 1509a

Okolice Cmentarza Bródnowskiego

  • Magazyn częściowo ogrzewany, doświetlony poprzez świetliki, posadzka bezpyłowa, wysokość 7,5 m, 3 bramy z poziomu „0”. Bardzo dobry standard magazynu i biura. Teren utwardzony, z ochroną 24h. Dogodny dojazd dla TIR.
  • Budynek biurowy z bezpośrednim wejściem na halę. Na parterze idealne na ekspozycję "open space" oraz pomieszczenia socjalne i techniczne. Na piętrze pokoje biurowe.
  • Minimalny moduł hali na wynajem 2190 mkw., maksymalny do uzgodnienia

Kategoria do wynajęcia, magazyn  
Lokalizacja Okolice Cmentarza Bródnowskiego, kierunek na Północny Wschód 
Standard, stan techniczny, rok budowy stan nieruchomości bardzo dobry, rok budowy: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala wysokość hala wysokiego składowania  
Hala ogrzewana, rodzaj ogrzewania zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rodzaj i wytrzymałość posadzki posadzka bezpyłowa, nośność posadzki: zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala rampa zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Hala ilość bram zapytaj doradcę - wypełnij i wyślij formularz znajdujący się obok:  
Biuro pow. max 240 mkw.  
Zabezpieczenia, ochrona obiekt chroniony - firma ochroniarska  
Zagospodarowanie terenu teren ogrodzony, zazieleniony, utwardzony kostką  

Opiekun nieruchomości:


Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds.
Najmu

 

lub wypełnij formularz:

ZAPYTAJ O TĘ NIERUCHOMOŚĆ

Treść pytania: *

Imię i nazwisko: *

Firma:

Telefon kontaktowy: *

Adres e-mail: *

* pola oznaczone gwiazdką są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Samodzielny budynek magazynowo biurowy znajduje się na warszawskim Targówku. Dzielnicę dzielimy na Targówek, Bródno, Zacisze, Elsnerów oraz na Targówek Przemysłowy. Targówek to zielona dzielnica 30% jej powierzchni to parki, ogródki działkowe i Lasek Bródnowski. Targówek od zachodu graniczy z Pragą-Północ, od północy z Białołęką, od wschodu z dzielnicą Rembertów oraz miastami Ząbki i Marki, od południa zaś z dzielnicą Praga Południe.

Dojazd dla pracowników i klientów indywidualnych.
Na Targówku podstawą komunikacji miejskiej są autobusy obsługiwane przez ZTM Warszawa. Linii autobusowych jest kilkanaście, którymi w kilka minut dostaniemy się do centrum Warszawy bądź przy ewentualnej przesiadce w tramwaj, metro czy też autobus pojedziemy w każdy punkt miasta. Sytuacja transportu zbiorowego ulegnie zmianie wraz z otwarciem II linii metra, która dotrze do Targówka w roku 2019.

Dojazd dla transportów typu TIR i innych samochodów ciężarowych.
Przez Targówek przebiega trasa szybkiego ruchu nr 8 (europejska E-67). S-8 to Zachodnia i Północna Obwodnica Warszawy, która jeszcze w Warszawie łączy się z autostradą nr 2. Nie sposób wymienić wszystkich ważniejszych dróg, z którymi S-8 się krzyżuje ale bez problemu udamy się na wschód czyli do Białegostoku, na zachód do Wrocławia i Okręgu Katowickiego. Dzięki wspomnianemu już połączeniu z A-2 pojedziemy także do Łodzi, Konina, Poznania i dalej do Berlina i Zachodniej Europy. S-8 to jedna z najważniejszych dróg naszego państwa i jest to niewątpliwy atut pod względem dojazdu transportów typu TIR z Targówka.

Komunikacja kolejowa.
Na Targówku znajdują się dwie stacje kolejowe dla ruchu pasażerskiego: PKP Praga oraz PKP Toruńska. Oraz jedna z większych stacji w Polsce obsługująca ruch towarowy - Warszawa Wschodnia Towarowa. Chciałbym jeszcze nadmienić, iż z tej stacji, do licznych zakładów przemysłowych, doprowadzone są bocznice kolejowe.

Opis gospodarki regionu.
Większość zakładów przemysłowych swoją działalność prowadzi na Targówku Przemysłowym (Fabrycznym). Nazwa Targówek Fabryczny wzięła się od licznych fabryk, które powstawały tu w drugiej połowie XIX wieku. Znajduje się tu między innymi fabryka kwasu siarkowego Hirschman i Kijewski, przy ulicy Wszeborskiej huta szkła Targówek, zaś między ulicami Księcia Ziemowita a Radzymińską powstały przedsiębiorstwa związane z przetwórstwem ropy naftowej. W ostatnich latach Targówek Fabryczny stał się miejscem licznych inwestycji, powstają tam duże centra logistyczne oraz magazyny, między innymi kompleks Premium Logistics, fabryka Procter & Gamble, Tuplex.


Magazyny i hale do wynajęcia w aglomeracjach:
Hale Warszawa (162)Hale Katowice (42)Hale Łódź (35)Hale Wrocław (22)
Hale Poznań (18)Hale Gdańsk (11)Hale Kraków (8)Hale Toruń (7)
Hale Rzeszów (5)Hale Szczecin (5)Hale Gorzow Wielkopolski (5)Hale Lublin (4)
Hale Kielce (2)Hale Białystok (1)Hale Opole (1)


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt